Mata piankowa dla niemowlaka puzzle szare

599,00 zł

Aktualnie nie jest dostępny

Kolory
Numer produktu: PS72274.1

Piankowa mata dla niemowląt i małych dzieci, przeznaczone do użytku od pierwszych dni życia (0 m+). Mata wykonana jest z miękkiej i aksamitnej w dotyku pianki EVA, wolnej od szkodliwych substancji, takich jak BPA, ftalany, lateks czy formamid. Produkt spełnia najbardziej restrykcyjne normy bezpieczeństwa UE i USA, w tym francuskie. Maty marki Toddlekind są trwałe i posiadają nowoczesny design, wpisujący się w trendy współczesnego stylu. Ich ergonomiczna budowa pozwala na łączenie elementów na wiele sposobów, co pozwala dopasować je do każdej przestrzeni. Dodatkowo, maty piankowe są łatwe do utrzymania w czystości, wystarczy przetrzeć je wilgotną gąbką lub szmatką z delikatnym mydłem.

Produkt cechuje wysoka estetyka wykonania i oryginalna kolorystyka, bazująca na geometrycznych wzorach (trójkątach) w bieli i dwóch odcieniach szarości. Każda matę składa się z 6 płytek i 12 krawędzi, a wymiary jednego elementu to 60 x 60 x 1,2 cm.

Produkt jest przeznaczony do użytku w pomieszczeniach zamkniętych, a jego czyszczenie i pielęgnacja wymaga przestrzegania kilku prostych zasad. Maty nie powinny być narażane na długotrwałą ekspozycję na wodę, ściernych lub agresywnych środków czyszczących. Należy również unikać bezpośredniego światła słonecznego, a po zdjęciu maty z podłogi, należy ją wyczyścić, aby zapobiec śliskości podłogi.


wiek: 0 m+
liczba elementów:6 płytek + 12 krawędzi
wymiary po rozłożeniu maty piankowej 120 x180 cm   
materiał: pianka EVA
design: Niemcy
wymiary 1 elementu: 60 x 60 x 1,2 cm
bezpieczeństwo i jakość: EN71/CE, REACH, zatwierdzone przez CPSC
Grupa wiekowa: niemowlak (0-12 mies.), maluch (12-36 mies.)
Płeć: chłopiec, dziewczynka
Wiek dziecka: 0 +, 3 m +, 4 m +, 6 m +, 9 m +, 12 m +, 18 m +, 2 lata +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.