UWAGA: zamówienia złożone w dniach 23.02-01.03 zostaną wysłane 4.03

zamówienia z 23.02-01.03 zostaną wysłane 4.03

Lalka do kąpieli Brunetka

98,31 zł

125,00 zł (oszczędź -26,69 zł)

Aktualnie nie jest dostępny

Kolory
Numer produktu: PS74684.1

Polecamy z tej kategorii:

Sprawdź również:


Oto oryginalna i innowacyjna lalka, która z pewnością przypadnie do gustu każdemu maluchowi – Ta materiałowa laleczka to doskonały towarzysz do zabawy w wodzie! 

Przytulanka mierzy 35 cm i posiada atrakcyjny wygląd, który z pewnością przypadnie do gustu dzieciom. Co więcej, dostępna jest w trzech różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu można dopasować ją do indywidualnych preferencji dziecka.

Zestaw zawiera: Czarującą, miękką laleczkę z możliwością zdejmowania topu, delikatny ręczniczek do otulenia po kąpieli, uroczą kaczuszkę, która dodaje radości podczas zabawy w wannie

Materiały użyte do produkcji laleczki są miłe w dotyku i szybko schną po kąpieli. Wystarczy ją wycisnąć w ręcznik typu frotte, a będzie gotowa do kolejnej zabawy. Jeśli zajdzie potrzeba, lalkę można także łatwo wyprać.

Laleczka jest przeznaczona dla dzieci od 2 lat i spełnia wszelkie europejskie, amerykańskie i kanadyjskie standardy bezpieczeństwa, w tym regulacje dotyczące ftalanów i BPA. Opakowanie i Ochrona Środowiska: Produkt zapakowany jest w estetyczne opakowanie, wykonane z recyklingowego papieru, i zadrukowane tuszami na bazie soi.  
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.