BS Toys, drewniana gra sensoryczna ze szczypcami ZIGZAG

123,66 zł

147,00 zł (oszczędź -23,34 zł)

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS72357

Sensoryczna gra ZIGZAG to wspaniałe narzędzie rozwijające umiejętności manualne i logiczne myślenie u dzieci powyżej 6 roku życia. Gra składa się z drewnianej bazy z torami dla graczy o średnicy 25 cm i wysokości 3 cm oraz 26 drewnianych kulek o średnicy 2 cm. Do zestawu dołączone są także drewniane szczypce o długości 14 cm oraz 40 karty pracy o wymiarach 8 x 6 cm.

Celem gry jest prawidłowe i umiejętne wyjmowanie drewnianych kulek z bazy za pomocą szczypiec i umieszczanie ich na swoim torze. Należy pamiętać, aby ułożone kulki odpowiadały rysunkowi na wylosowanej karcie pracy. Każdy rodzaj kulki posiada inną ilość punktów, dlatego ważne jest szybkie zebranie jak największej ilości punktów.

Gra ZIGZAG została zaprojektowana z myślą o małych rączkach dziecka, dlatego elementy gry są duże i wygodne w użyciu. Dzięki temu dziecko doskonali swoją precyzyjność ruchu oraz sprawność manualną rączek, co może przyczynić się do lepszego trzymania kredki czy długopisu. Gra rozwija również pamięć wzrokową i logiczne myślenie dziecka, co przekłada się na lepsze wyniki w szkole i codziennym życiu. W zestawie znajduje się instrukcja w języku polskim, która pozwala szybko i łatwo zacząć zabawę.
Grupa wiekowa: wiek szkolny (6-9 lat), wiek szkolny (9-14 lat)
Płeć: chłopiec, dziewczynka
Wiek dziecka: 6 lat +, 7 lat +, 8 lat +, 9 lat +, 10 lat +, 12 lat +, 13 lat +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.