Naklejki wielokrotnego użytku - Białe gałązki
Naklejki wielokrotnego użytku - Białe gałązki
Naklejki wielokrotnego użytku - Białe gałązki
Naklejki wielokrotnego użytku - Białe gałązki

RoomMates, naklejki wielokrotnego użytku - Białe gałązki

towar w naszym magazynie wysyłamy w 24h
229,00 zł
Brutto

Naklejki ścienne RoomMates są najwyższej jakości można w mgnieniu oka udekorować nimi pokój dziecinny,mieszkanie, czy też po prostu bawić się nimi, przyklejając z miejsca na miejsce.  

 

Ich ogromną zaletą jest to, że można je  naklejać wielokrotnie, nieustannie przenosić i umieszczać w nowych miejscach bez pozostawiania jakichkolwiek śladów. RoomMates doskonale pomogą Ci ożywić pokoik dziecinny Twojego dziecka i stworzyć w nim niepowtarzalną atmosferę. Dekoracje można stosować na każdej gładkiej i czystej powierzchni: ścianach, meblach, oknach, płytkach ceramicznych, lodówkach, laptopach.

 

 

Ta przeurocza niemowlęca dekoracja naścienna ze słodkimi białymi gałązkami, fruwającymi motylami i ptakami oraz napisami "hush little baby" oraz "rock-a-bye baby" utworzą miły wzór na ścianie niemowlęcego pokoju. Aplikacja tych naklejek jest prosta: odklej element z arkusza i przyklej na ścianę lub na inną gładką powierzchnię bez wygładzania czy pocierania. Każdy element dekoracji jest przystosowany do wielokrotnego przyklejania i odklejania, i możesz być pewien, że nie uszkodzi powierzchni, nie zerwie się razem z farbą oraz nie zostawi żadnych śladów. Doskonały prezent dla rodziców oczekujących dziecka lub do sypialni niemowlęcia.

 

 

    • Ilość naklejek 38 szt 
    • Wymiary 
    • 2 arkusze 45,7cm x 101,6 cm
 

 

PS5153

RoomMates to znakomitej jakości naklejki dekoracyjne - oryginalne i modne zdobienia, którymi w kilka chwil udekorujesz swój DOM, biuro lub mieszkanie. Można ja naklejać wielokrotnie, nieustannie przenosić i umieszczać w nowych miejscach bez pozostawiania jakichkolwiek śladów. RoomMates doskonale pomogą Ci ożywić puste, monotonne ściany, w niczym nie ograniczając Twojej wyobraźni. Dekoracje można stosować na każdej gładkiej i czystej powierzchni: ścianach, meblach, oknach, płytkach ceramicznych, lodówkach, laptopach… W szerokiej gamie produktów znajdziesz bezpieczne dekoracje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.