Obniżka! ARTUR SAWICKI OPOWIADA O OWADACH I PAJĄKACH, ARTUR SAWICKI Expand

ARTUR SAWICKI OPOWIADA O OWADACH I PAJĄKACH, ARTUR SAWICKI

Multico

PS17864

Nowy

„Artur Sawicki opowiada o owadach” to książka niezwykła, tak jak niezwykłe są owady, o których autor opowiada. I te najpospolitsze, jak biedronka czy trzmiel, i zupełnie niepospolite, takie jak modliszka.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

31,20 zł

brutto

39,00 zł brutto

-20%

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.
„Artur Sawicki opowiada o owadach” to książka niezwykła, tak jak niezwykłe są owady, o których autor opowiada. I te najpospolitsze, jak biedronka czy trzmiel, i zupełnie niepospolite, takie jak modliszka. Każdy z nich ma zaskakujące zachowania, specyficzną dietę, czasem inną dla dorosłych, a inną dla larw, i ubarwienie, które ma ściśle określone funkcje. Zaskakujący jest również ich rozwój osobniczy. Niektóre larwy zupełnie nie przypominają osobników dorosłych, a niektóre tylko nieznacznie się od nich różnią. A w dodatku, choć małe, owady są najliczniejszą grupą zwierząt i mają wielkie znaczenie dla naszej przyrody. Prócz nich autor prezentuje cztery najpospolitsze pająki, zwierzęta często mylone z owadami. Wszystko ilustrowane znakomitymi zdjęciami.
- Bliskie spotkania z istotami prawie kosmicznymi
- Bezwzględni drapieżcy i łagodni pracusie
- Samotnicy i grupy rodzinne
- Okazja do przyjrzenia się z bliska niedostrzeganym na co dzień

MULTICO Oficyna Wydawnicza od ponad 20 lat wydaje książki o przyrodzie. Każdy, kto interesuje się przyrodą, obserwacją ptaków i innych zwierząt, uwielbia włóczęgi po leśnych duktach, górskich szlakach, nadwodnych zaroślach czy innych ciekawych miejscach, znajdzie w ofercie Oficyny odpowiednie poradniki, przewodniki, atlasy czy leksykony przyrodnicze. Nasze książki są doskonałe merytorycznie, dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, znakomicie ilustrowane. To edukacja przyrodnicza z najwyższej półki.


Wiele tytułów MULTICO Oficyna Wydawnicza adresuje do dzieci i młodzieży. Przedstawiamy przyrodę ciekawie dla młodego czytelnika. Naszym celem jest rozbudzenie zainteresowania młodych ludzi, tak by w przyszłości byli świadomymi obserwatorami i rzecznikami niezakłóconego trwania polskiej przyrody.

Opinie

Joanna P.
Zweryfikowany zakup
2017-04-22

Rewelacja!

Książka dedykowana raczej dla dzieci w wieku 3+ jeżeli dziecko wyjątkowo interesuje się przyrodą. Dużo ciekawych informacji o każdym owadzie, wspaniałe ilustracje. Idealna książka na wyprawę wiosenną z lupą i słoikiem na eksponaty. Polecam książka warta tej ceny.

Czy ten komentarz jest przydatny dla Ciebie? Tak Nie