Obniżka! PSZCZOŁY Expand

PSZCZOŁY

Wydawnictwo Dwie Siostry

PS12734

Nowy

Książka edukacyjna o pszczołach w formie efektownego wielkoformatowego albumu. 

Daj się zaprosić do królestwa pszczół. Przyjrzyj się z bardzo bliska, jak są zbudowane, zajrzyj do ich domu, poznaj ich zwyczaje. Zobacz, jak tańczą, i dowiedz się, kiedy i po co to robią.

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 24 h

47,92 zł

brutto

59,90 zł brutto

-20%

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Książka edukacyjna o pszczołach w formie efektownego wielkoformatowego albumu. 

Daj się zaprosić do królestwa pszczół. Przyjrzyj się z bardzo bliska, jak są zbudowane, zajrzyj do ich domu, poznaj ich zwyczaje. Zobacz, jak tańczą, i dowiedz się, kiedy i po co to robią. Sprawdź, skąd wiadomo, że pojawiły się na świecie wcześniej niż dinozaury, i dlaczego znalazły się na płaszczu Napoleona. 
Popracuj z pszczelarzem, przejedź się ciężarówką wiozącą ule do sadu migdałowego, posmakuj różnych rodzajów miodu. Dowiedz się, co zawdzięczamy pszczołom, czego możemy się od nich nauczyć i czym grozi ich wyginięcie. A przy okazji poznaj całe mnóstwo pszczelich ciekawostek. 

Na książkę składa się ponad 30 rozkładówek w dużym formacie, z których każda to misternie skomponowana plansza. Kolorowe ilustracje są pełne szczegółów, a krótki przystępny tekst nie tylko objaśnia to, co się na nich znajduje, ale też przekazuje dodatkowe informacje.

Płeć: uniwersalny
Materiał: okładka twarda
Styl, wzornictwo: klasyczny

Opinie