• -15%
Łamigłówki. Idź do celu
Łamigłówki. Idź do celu
Łamigłówki. Idź do celu
Łamigłówki. Idź do celu
Łamigłówki. Idź do celu
Łamigłówki. Idź do celu
Łamigłówki. Idź do celu
Łamigłówki. Idź do celu

Łamigłówki. Idź do celu

obecnie brak na stanie
10,97 zł 12,90 zł -15%
Brutto

SposóbKosztGratis od
Kurier Inpost przedpłata 9,90 zł 249 zł
Kurier Inpost za pobraniem 13,90 zł -
Paczkomaty 24/7 przedpłata 9,90 zł 249 zł
Kurier DPD przedpłata 9,90 zł 249 zł

Opis

Trzymaj się podanej kolejności obrazków, aby odszukać właściwą drogę do wyjścia.
 

„Konkretną ścieżką do celu

Seria książeczek Zostań mistrzem! to urozmaicone zbiory łamigłówek przeznaczonych dla dzieci w różnym wieku – od przedszkolaków do uczniów pierwszych klas szkoły podstawowej. Łamigłówek o zróżnicowanym stopniu trudności. Książeczki cechuje wygodny, poręczny format i możliwość łatwego wyrywania kartki z jednym zadaniem ze zbiorku. To sprawia, że można zabrać w podróż czy na wakacje niekoniecznie całą książeczkę. Takie podejście sprawdzi się znakomicie przy pracy w grupie – każde dziecko może dostać własne zadanie do rozwiązania. Na końcu każdej książki znajdziemy rozwiązania wszystkich zamieszczonych w niej łamigłówek. Do rozwiązywania zadań, oprócz samej chęci, nie potrzeba wiele – wystarczy ołówek i gumka.
Publikacja Idź do celu nie zawiera przesadnie wymagających łamigłówek. Nawet młodsze dzieci są w stanie szybko zrozumieć obowiązującą tu zasadę: należy dojść do wyjścia zaznaczonego na kartce, podążając ścieżką złożoną z obrazków ułożonych w określony sposób. Dla każdego zadania podany jest schemat trzech następujących po sobie obrazków. Trzeba go powielać w poszukiwaniu wyjścia odpowiednią ilość razy, wybierając drogę tylko w poziomie lub w pionie, nigdy po skosie. To zadanie na ćwiczenie dokładności, cierpliwości i koncentracji.
Jak zwykle w serii Zostań mistrzem! rysunki są estetyczne, kolorowe, zabawne i często bajkowe. Powinny spodobać się dzieciom, bo w naturalny sposób przywołują na twarz uśmiech. To bardzo dobry pomysł na przyjemne spędzenie czasu i na pobudzenie szarych komórek naszych pociech.”.

www.granice.pl

Dla dzieci w wieku 6+

Szczegóły produktu

Grupa wiekowa
wiek szkolny (6-9 lat)
Kategoria wiekowa
od 6 lat
Gwarancja
producenta 12 miesięcy
PS17036

Zwroty

  • Zwroty lub reklamacje jak zgłaszać?
  • Na zwrot masz 30 dni.

    W formularzu online łatwo i szybko wybierasz które zakupione u nas produkty chcesz zwrócić lub reklamować.
    Do zgłoszenia zwrotu potrzebujesz numeru zamówienia oraz adres e-mail podany przy zamówieniu (dla zamówień zrealizowanych bez rejestracji) lub posiadać konto w sklepie (wybierasz z listy zamówień). Jesteś informowany o każdym etapie procesu. 

  • Kliknij tutaj aby uzyskać więcej informacji