Obniżka! PIERWSZE SŁOWA ANGIELSKI DLA MALUCHA KARTY OBRAZKOWE, OPRACOWANIE ZBIOROWE Expand

PIERWSZE SŁOWA ANGIELSKI DLA MALUCHA KARTY OBRAZKOWE, OPRACOWANIE ZBIOROWE

Wydawnictwo Edgard

PS11854

Nowy

To wyjątkowy zestaw (poradnik + karty) uczący dzieci podstaw angielskiego w naturalny sposób, podczas wspólnej zabawy z opiekunami.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

11,99 zł

brutto

14,99 zł brutto

-20%

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Podstawy angielskiego dla najmłodszych!

Czy wiesz, że już dwulatki bardzo szybko i naturalnie przyswajają nowe słówka? "Karty obrazkowe Angielski dla malucha Zwierzęta" to wyjątkowy zestaw (poradnik + karty) uczący dzieci podstaw angielskiego w naturalny sposób, podczas wspólnej zabawy z opiekunami.

Poradnik "Angielski dla malucha" zawiera listę wszystkich słówek wraz z wymową i tłumaczeniem, pomysły na różnorodne zabawy z kartami oraz liczne inspiracje dla opiekunów. Karty obrazkowe są integralną częścią książki. W skład zestawu wchodzi 17 trwałych, starannie wykonanych kart obrazkowych do wczesnej nauki języka angielskiego.

Ten unikalny pakiet jest doskonałą pomocą dla opiekunów, którzy mogą wykorzystywać go do organizowania dzieciom zabaw wspierających ich rozwój, a także do nauki czytania globalnego inspirowanej metodą Glenna Domana. Idealny dla dzieci już od 2. roku życia.

Zestaw trwałych kart

Na 17 trwałych, usztywnionych kartach zamieszczono kolorowe rysunki popularnych zwierząt z podpisami po angielsku (awers) i powtórzonym dużym podpisem (rewers). Karty są doskonałym wstępem do wczesnej edukacji. Ich konstrukcja oparta jest na metodzie globalnego czytania, opracowanej przez Glenna Domana, wg której skutecznie uczyć mogą się dzieci w każdym wieku, bez poczucia, że wykonują żmudne ćwiczenia. Ponadto zaba­wa z kartami znakomicie wspomaga rozwój mowy, rozbudza w dziecku ciekawość świata i stymuluje pracę jego mózgu.

Poradnik dla opiekunów

Poradnik dla opiekunów (28 str.) zawiera listę wszystkich angielskich słówek z zestawu, wraz tłumaczeniem i wymową, kilkadziesiąt rozbudowanych zabaw i gier przy użyciu kart oraz informacje o tym, jak wykorzystywać karty do wczesnej nauki języka angielskiego. Dzięki zabawie z zestawem dzieci poznają podstawy angielskiego i wzbogacają swój zasób słownictwa, co ułatwia start w przedszkolu i szkole.

Płeć: dziewczynka, chłopczyk, uniwersalny
Kategoria wiekowa od 2 lat

Opinie

WERONIKA G.
Zweryfikowany zakup
2016-02-27

Nauka przez zabawę

Dziecko uwielbia bawić się kartami. Bardzo szybko zapamiętuje. Solidnie wykonane.

Czy ten komentarz jest przydatny dla Ciebie? Tak Nie