Obniżka! BOGAŚ Z ZIELONEJ ŁĄKI, INGRIDA VIZBARAITE Expand

BOGAŚ Z ZIELONEJ ŁĄKI, INGRIDA VIZBARAITE

Ezop

PS11617

Nowy

Pełna ciepła i humoru opowieść o szlachetnym rycerzyku Bogasiu, który wiedzie szczęśliwe życie na Zielonej Łące, opiekując się jej maleńkimi mieszkańcami.

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 72 h

24,00 zł

brutto

30,00 zł brutto

-20%

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Pełna ciepła i humoru opowieść o szlachetnym rycerzyku Bogasiu, który wiedzie szczęśliwe życie na Zielonej Łące, opiekując się jej maleńkimi mieszkańcami. Pewnego dnia, jak przystało na prawdziwego rycerza, Bogaś wyrusza w podróż swojego życia, by dokonać bohaterskiego czynu. Towarzyszy mu wierny konik Rogaś. Mali wędrowcy przemierzają niezwykłe krainy w poszukiwaniu magicznej iglastej wyspy dźwięczącej na pustkowiu. To tam, zgodnie z tajemniczą przepowiednią Skarabeusza, „znajdą to, czego szukają, i zabiorą ze sobą. Lecz do domu dowiozą już nie to, co znaleźli…”.


W 2013 r. „Bogaś z Zielonej Łąki” zdobył tytuł Najlepszej Książki dla Dzieci na Litwie oraz został uhonorowany w konkursie „Nieskazitelna edycja”. Książka wydana w ramach projektu „Nasza Mała Biblioteka”, dofinansowanego przez Komisję Europejską w programie Kreatywna Europa Kultura.

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny

Agencja Edytorska Ezop istnieje od 1991 roku. Początkowo świadczyła usługi redaktorsko-poligraficzne, książki ukazywały się sporadycznie, przede wszystkim były to Korczakiana, a więc teksty Janusza Korczaka i o Januszu Korczaku. W 2000 r. przekształciłyśmy Ezopa w wydawnictwo książek dla dzieci i młodzieży. 

Opinie