Lulujo Kocyk Dziecięcy z Szarymi Paskami Expand

Lulujo Kocyk Dziecięcy z Szarymi Paskami

lulujo lulujo lulujo

PS12558

Nowy

Mięciutki, dwuwarstwowy kocyk wykonany jest z bawełny z jednej strony muślinowej, która charakteryzuje się dużą przewiewnością i delikatnościąGwarantuje wygodę dla noworodkówi jest wystarczająco duży, aby służyć dziecku aż do wieku przedszkolnegoZapewnia ciepło i dostarcza komfortu w czasie zabawy.

Więcej szczegółów

w magazynie, wysyłka w 24h!

129,00 zł

brutto

Lulujo Kocyk Dziecięcy z Szarymi Paskami

Mięciutki, dwuwarstwowy kocyk wykonany jest z bawełny z jednej strony muślinowej, która charakteryzuje się dużą przewiewnością i delikatnościąGwarantuje wygodę dla noworodkówi jest wystarczająco duży, aby służyć dziecku aż do wieku przedszkolnegoZapewnia ciepło i dostarcza komfortu w czasie zabawy. Pomaga w utuleniu przed snemDelikatna tkanina pozwala oddychać skórze niemowlaka, w upalne dni zapewni komfort  delikatnej ochłody i cyrkulacji powietrza. Z każdym praniem kocyk staje się bardziej miękki.

Płeć: uniwersalny
Grupa wiekowa: niemowlak ( 0-12 )
Kategoria wiekowa od 0 miesięcy
Sposób czyszczenia: Prać w pralce
Materiał: bawełna
Styl, wzornictwo: klasyczny

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Lulujo jest kanadyjską marką, której celem jest tworzenie trwałych, funkcjonalnych i ekologicznych produktów. W swojej ofercie posiada szeroką gamę wielofunkcyjnych bawełnianych oraz organicznych kocyków i otulaczy. 

Mięciutkie, dwuwarstwowe kocyki wykonane z bawełny muślinowej lub z włókna bambusowego, charakteryzują się dużą przewiewnością. Delikatna tkanina pozwala oddychać skórze niemowlaka, w upalne dni zapewni efekt delikatnej ochłody i cyrkulacji powietrza. Z każdym praniem kocyki stają się bardziej miękki. Pielucha dzięki swojemu dużemu wymiarowi może posłużyć jako: okrycie po kąpieli, prześcieradło, lekki kocyk, osłona wózka w słoneczne dni lub otulacz.