GRA PINGWINY Z MADAGASKARU

PHALANX
w magazynie wysyłamy w 24h
127,46 zł 149,95 zł -15%
Brutto

Sposóbdo 100 złod 100 złGratis od
Kurier Inpost przedpłata 11,9 zł 9,9 zł 199 zł
Kurier Inpost za pobraniem 13,9 zł 13,9 zł -
Paczkomaty 24/7 przedpłata 11,9 zł 9,9 zł 199 zł
Kurier DPD przedpłata 11,9 zł 9,9 zł 199 zł

23 000 produktów dostępnych od ręki z naszego magazynu.

 

Baczność, agenci. 
Oficer X jest już bliski zdemaskowania naszej kryjówki. By przygotować się na to starcie, rozegramy tu zaraz planszową symulację. Każdy z Was otrzyma zadanie, które ma wykonać, zanim Oficer X otoczy Kwaterę Główną. Na terenie zoo znajdziecie niezbędny ekwipunek oraz figurantów, których zwerbujecie, by z powodzeniem zrealizować misję. Dzięki tej grze nauczycie się myśleć logicznie i rozwiązywać konflikty nie fizycznie. Biorę za to na siebie całą odpowiedzialność. No… powiedzmy, dziewięćdziesiąt procent. 
Pingwiny z Madagaskaru to gra planszowa oparta na fabule kultowego serialu telewizyjnego produkcji DreamWorks. W trwającej 60 minut rozgrywce, w grupie od 2 do 4 osób, wcielicie się w role agentów pingwinów Skippera, Kowalskiego, Rico i Szeregowego, by zrealizować tajne misje na terenie zoo w Central Parku. A nie jest to łatwe zadanie, gdyż do jego wykonania będziecie musieli zdobyć niezbędny ekwipunek oraz pozyskać przychylność mieszkańców ogrodu i odwiedzających go gości. 
Jak zdobyć względy Króla Juliana i pozbyć się Morta. Co zrobić z plagą Szczurów. W jaki sposób pokonać Doktora Bulgota. Gumową kaczuszkę znajdziesz w Sklepie z Pamiątkami, a tekst wiadomości przeczytają ci Szympansy, ale skąd weźmiesz spawarkę i dynamit. Może schwytanie dozorczyni i włamanie do Magazynu zoo to nie jest jednak głupi pomysł. Tylko nie zwlekajcie za długo, bo na trop pingwinów wpadł Oficer X, który jest już bliski zdemaskowania ich prawdziwej tożsamości. Komponenty gry wykonane są w oparciu o oryginalne materiały z serialu, a samą rozgrywkę toczy się za pomocą plastikowych figurek pingwinów. Gra zawiera dwa warianty zasad rodzinny, by bawić się przy niej mogli gracze w każdej grupie wiekowej oraz zaawansowany, by zaoferować planszowym wyjadaczom festiwal interaktywnej rozrywki. 
To jak, jesteście gotowi wykonać tę misję bez naruszania Konwencji Genewskiej. 
W pudełku gry znajdują się 4 plastikowe figurki pingwinów z podstawkami i akcesoriami, 4 karty pingwinów, 104 żetony przedmiotów, 8 znaczników Oficera X, 1 znacznik pierwszego gracza, 42 karty figurantów, 10 kart misji, 4 karty pomocy, 9 kafelków zoo, woreczek na żetony, kostka do gry, notes do zapisu punktów, instrukcja.

Gwarancja
producenta 12 miesięcy
PS14391
  • Zwroty lub reklamacje jak zgłaszać?
  • Na zwrot masz 30 dni.

    W formularzu online łatwo i szybko wybierasz które zakupione u nas produkty chcesz zwrócić lub reklamować.
    Do zgłoszenia zwrotu potrzebujesz numeru zamówienia oraz adres e-mail podany przy zamówieniu (dla zamówień zrealizowanych bez rejestracji) lub posiadać konto w sklepie (wybierasz z listy zamówień). Jesteś informowany o każdym etapie procesu. 

  • Kliknij tutaj aby uzyskać więcej informacji