WHIZ KIDZ Canca
WHIZ KIDZ Canca
WHIZ KIDZ Canca
WHIZ KIDZ Canca

WHIZ KIDZ Canca

obecnie brak na stanie
23,00 zł
Brutto

SposóbKosztGratis od
Kurier Inpost przedpłata 11,90 zł 199 zł
Kurier Inpost za pobraniem 13,90 zł -
Paczkomaty 24/7 przedpłata 11,90 zł 199 zł
Kurier DPD przedpłata 11,90 zł 249 zł

23 000 produktów dostępnych od ręki z naszego magazynu.

Opis

WHIZ KIDZ pomaga w poznawaniu nowych słów po angielsku, w nauce czytania oraz liczenia. Będąc alternatywą do inwazyjnych dla małego dziecka treści w telewizji i w internecie, doskonale sprawdza się w domu, w przedszkolu oraz w podróży.


NAUKA CZYTANIA I POZNAWANIE SŁÓW ORAZ ICH PRAWIDŁOWEJ WYMOWY

W każdej animacji kolorowe figury, znikając w rytm delikatnej muzyki, odsłaniają coraz to nowe obrazki z różnych kategorii. Każda animacja to inna kategoria - poznawajcie zatem angielskie nazwy kwiatów i drzew, części ciała, ubranie itp - łącznie to ponad 140 słów! Dzięki podpisom każdego obrazka oraz prawidłowej wymowie brytyjskiego lektora TIMA SYMES, Twoje dziecko z łatwością nabędzie umiejętność czytania po angielsku!

 

NAUKA LICZENIA ORAZ POZNAWANIE ANGIELSKICH NAZW KOLORÓW I FIGUR

To proste! Zatrzymujcie animacje, kiedy zobaczycie migający symbol pauzy, a następnie rozwiązujcie zadania: na zatrzymanym ekranie liczcie figury, odnajdujcie kolory (ucząc się, że każdy kolor ma wiele odcieni), wskazujcie największe i najmniejsze oraz najciemniejsze i najjaśniejsze figury! Każde zadanie jest opisane za pomocą prostych symboli znajdujących się w prawym dolnym rogu ekranu, obok migającego symbolu pauzy. Ich znaczenie przedstawiamy poniżej. Znajdziesz je również na samej płycie (w podmenu POMOC) oraz wewnątrz opakowania produktu. Nauka języka nigdy jeszcze nie była taka prosta i nie sprawiała tyle radości.Szczegóły produktu

Gwarancja
producenta 12 miesięcy
PS2967

Zwroty

  • Zwroty lub reklamacje jak zgłaszać?
  • Na zwrot masz 30 dni.

    W formularzu online łatwo i szybko wybierasz które zakupione u nas produkty chcesz zwrócić lub reklamować.
    Do zgłoszenia zwrotu potrzebujesz numeru zamówienia oraz adres e-mail podany przy zamówieniu (dla zamówień zrealizowanych bez rejestracji) lub posiadać konto w sklepie (wybierasz z listy zamówień). Jesteś informowany o każdym etapie procesu. 

  • Kliknij tutaj aby uzyskać więcej informacji