WHIZ KIDZ Canca Expand

WHIZ KIDZ Canca

Canca

PS2967

Nowy

15 prostych animacji do nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku 2-7 lat. Wszystko na płycie DVD.

Więcej szczegółów

w magazynie, wysyłka w 24h!

23,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

WHIZ KIDZ pomaga w poznawaniu nowych słów po angielsku, w nauce czytania oraz liczenia. Będąc alternatywą do inwazyjnych dla małego dziecka treści w telewizji i w internecie, doskonale sprawdza się w domu, w przedszkolu oraz w podróży.


NAUKA CZYTANIA I POZNAWANIE SŁÓW ORAZ ICH PRAWIDŁOWEJ WYMOWY

W każdej animacji kolorowe figury, znikając w rytm delikatnej muzyki, odsłaniają coraz to nowe obrazki z różnych kategorii. Każda animacja to inna kategoria - poznawajcie zatem angielskie nazwy kwiatów i drzew, części ciała, ubranie itp - łącznie to ponad 140 słów! Dzięki podpisom każdego obrazka oraz prawidłowej wymowie brytyjskiego lektora TIMA SYMES, Twoje dziecko z łatwością nabędzie umiejętność czytania po angielsku!

 

NAUKA LICZENIA ORAZ POZNAWANIE ANGIELSKICH NAZW KOLORÓW I FIGUR

To proste! Zatrzymujcie animacje, kiedy zobaczycie migający symbol pauzy, a następnie rozwiązujcie zadania: na zatrzymanym ekranie liczcie figury, odnajdujcie kolory (ucząc się, że każdy kolor ma wiele odcieni), wskazujcie największe i najmniejsze oraz najciemniejsze i najjaśniejsze figury! Każde zadanie jest opisane za pomocą prostych symboli znajdujących się w prawym dolnym rogu ekranu, obok migającego symbolu pauzy. Ich znaczenie przedstawiamy poniżej. Znajdziesz je również na samej płycie (w podmenu POMOC) oraz wewnątrz opakowania produktu. Nauka języka nigdy jeszcze nie była taka prosta i nie sprawiała tyle radości.Opinie