Gra Mały odkrywca Expand

Gra Mały odkrywca

The purple cow

PS11624

Nowy

W skład gry memory Mały odkrywca wchodzą: 4 karty z walizkami, 4 karty z nazwami krajów, 32 karty z informacjami o danym kraju.

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 3-4 dni

52,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Gra memory Mały odkrywca

Zasady gry: w skład gry wchodzą: 4 karty z walizkami, 4 karty z nazwami krajów, 32 karty z informacjami o danym kraju. Gra przeznaczona jest dla 2-4 graczy. Każdy gracz otrzymuje jedną kartę z walizką i jedną kartę z wybranym krajem. 32 karty z informacjami o danym kraju rozkłada się na stole do góry nogami. Grę zaczyna najmłodszy gracz, który odkrywa jedną z tych kart. Jeśli karta pasuje do jego karty z danym krajem, układa ją na swojej karcie z walizką, jeśli nie pasuje-odkłada do kupki z pozostałymi kartami z produktami do góry nogami. Kolejny gracz robi to samo. Wygrywa ten gracz, który jako pierwszy skompletuje walizkę.

Wiek: 4-8 lat

Słowa w języku angielskim.

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Grupa wiekowa: przedszkolak ( 3-6 ) lat, wiek szkolny ( 6-9 )
Kategoria wiekowa od 4 lat, od 5 lat, od 7 lat, od 6 lat

The Purple Cow Firma the Purple Cow powstała w 2000r. Specjalizuje się w tworzeniu pięknego designu gier znanych i popularnych na całym świecie. Produkty The Purple Cow to postacie znane z bajek zaprezentowane w przyjemny sposób. Produkty The Purple Cow to puzzle, gry logiczne, kreatywne gry rodzinne nie tylko dla dzieci, ale także dla rodziców.

Opinie