Grimm's, Duże kolorowe guziki do nawlekania Expand

Grimm's, Duże kolorowe guziki do nawlekania

Grimm's

PS25884

Nowy

wysyłamy w ciągu 72h

100,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Kolorowe drewniane guziki do nawlekania to świetna zabawka manualna dla małych rączek

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 3 roku życia

Grimm’s to wyjątkowe DREWNIANE zabawki. Drewno pochodzi wyłącznie z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony w Europie. Do produkcji wykorzystywane jest drewno z: drzewa olchowego, lipowego, bukowego i klonowego. Drewno jest produktem naturalnym, niepowtarzalnym, uszlachetnionym śladami czasu, ale też solidnym, przez co długo nam towarzyszy. Drewno to też unikatowy dźwięk, zapach, smak i uczucie.

Dzieci uwielbiają układać różne rzeczy według koloru i kształtu. Lubią porównywać, organizować i kolekcjonować a zabawki Grimm’s im kreatywną zabawę.

W projektowaniu produktu kierowano się edukacją Waldorfa i innymi podejściami pedagogicznymi, takimi jak Montessori. Minimalistyczne podejście do projektowania zabawek pozostawia wiele miejsca na rozwój kreatywności dzieci. Nowe, fantastyczne światy można ciągle tworzyć, dotrzymując kroku naturalnemu, zdrowemu rozwojowi dzieci.

Grupa wiekowa: przedszkolak ( 3-6 ) lat, wiek szkolny ( 6-9 )
Kategoria wiekowa od 3 lat
Materiał: drewno, ekologiczny
Styl, wzornictwo: minimalistyczny

Opinie

Milena S.
2019-08-08

I tak i nie

Mamy kilka zabawek Grimm's i ta faktycznie jest kiepsko zapakowana.... po zakończonej zabawie musieliśmy poszukać pudełeczka na guziki, by nie poginęły. jak zawsze plus za kolorystykę i wykonanie

Czy ten komentarz jest przydatny dla Ciebie? Tak Nie
Iwona R.
Zweryfikowany zakup
2018-12-06

Rozczarowanie

Zamówiłam te guziki z nadzieją na bardzo fajny i pomysłowy prezent dla 3 latki.
Bardzo się rozczarowałam. Za cenę 100 zł dostałam 24 guziki i kawałek sznurka. Zrozumiałabym gdyby było to w jakiś fajny sposób zapakowane, a to zawinięte w zwykłą przezroczystą folię z naklejką papierową. Dla mnie za takie "podanie" za drogie.

Czy ten komentarz jest przydatny dla Ciebie? Tak Nie