Bio, Ecobio odplamiacz do plam dziecięcych 500 ml Expand

Bio, Ecobio odplamiacz do plam dziecięcych 500 ml

Quaranta Settimane

PS16937

Nowy

Delikatny odplamiacz do plam dziecięcych. Skuteczny do plam na białych i kolorowych ubrankach, działający już w 30 stopniach Celsjusza.

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 4-5 dni

27,99 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.
Delikatny odplamiacz do plam dziecięcych. Skuteczny do plam na białych i kolorowych ubrankach, działający już w 30 stopniach Celsjusza. Łagodne składniki organiczne znajdujące się w płynie są delikatne dla wrażliwej skóry dziecka i skutecznie usuwają plamy z rzeczy dziecięcych.

Cechy:
- nie zawiera sztucznych aromatów, barwników, chloru izotiazolu, triklosanu, czwartorzędowych soli amonowych oraz żadnych składników pochodzenia zwierzęcego
- dezynfekuje pranie wykorzystując aktywny tlen
- wyciągi roślinne nie pochodzą z roślin modyfikowanych genetycznie GMO
- składniki zapachowe pochodzą w 100% z esencji mieszanek naturalnych mięty oraz eukaliptusa, pozyskanych z rolnictwa ekologicznego
- zawartość Niklu, Chromu i Kobaltu mniej niż 0,4ppm
- wyprodukowany z certyfikowanych ekologicznie składników
- przyjazny dla środowiska i biodegradowalny
- testowany dermatologicznie na skórze wrażliwej
- nie testowany na zwierzętach
- przeznaczony dla dzieci od pierwszych dni życia
- przeznaczony do użytku zewnętrznego, unikać kontaktu z oczami i twarzą
- posiada Certyfikat Produktów Bio Eco Detergentów – ICEA
- skład chemiczny detergentu zgodny z rozporządzeniem UE (CE 648/2004)
- wyprodukowany we Włoszech
- pojemność: 500 ml
- waga: 567 gr (0.567 kg)

Sposób użycia: Stosować jako dodatek do prania. W przypadku prania w pralce dodać około 100 ml odplamiacza tj. 3 nakrętki. W przypadku prania ręcznego do 10 litrów wody zastosować te same proporce co w przypadku prania w pralce tj. dodać około 100 ml odplamiacza, czyli około 3 nakrętki.

QuarantaSettimane  to włoska marka, która jest synonimem innowacyjności, pięknego wzornictwa i praktycznych rozwiązań. Bezpieczeństwo produktów, dbałość  o jakość, przepiękne kolory oraz włoski styl to cechy charakterystyczne, które można dostrzec w każdym produkcie 40settimane. W ofercie 40 settimane znaleźć można: akcesoria termiczne, sterylizatory do smoczków, miseczki do karmienia, lampki nocne, chusty, torby do wózków, torby podręczne, ręczniki, bieliznę i odzież dla mam i wiele innych produktów, które zaspokoją potrzeby dzieci i ich rodziców we współczesnym świecie.

Opinie