Ki ET LA, Okulary przeciwsłoneczne Ours'on 0-1 Green

179,00 zł

Natychmiast dostępny, czas dostawy 24h

Kupując ten produkt, zapewniasz 12 minut pracy naszemu zespołowi.
Dziękujemy za Twój wkład w nasz rozwój!
Numer produktu: PS69312

Inni kupowali razem z:


Okulary przeciwsłoneczne dla niemowląt Ourson w kolorze zielonym to idealny wybór dla dzieci  w wieku 0-1 lat. 

Ochrona wzroku u niemowląt jest bardzo ważna i często rodzice nie zdają sobie sprawy z konsekwencji i powikłań w przypadku zaniedbania odpowiedniej ochrony przeciwsłonecznej, zwłaszcza u niemowląt. Okulary przeciwsłoneczne francuskiej marki KiETLA są stylowe i uroczo wyglądają na buziach niemowlaków. Sa one też bardzo dobrym wyborem jako pierwsze okulary dla niemowląt z uwagi na fakt iż są niezwykle lekkie. Wykonane z plastycznego tworzywa, nie uciskają małej główki i z opinii naszych klientów wiemy, że dzieci bardzo chętnie je noszą. 

Okulary przeciwsłoneczne dla niemowląt Ourson charakteryzują się oryginalnym i niepowtarzalnym wzorem. Swoim kształtem okularki przypominają misia z widocznymi uszkami, które znajdują się tuż nad każdą oprawą. Okulary przeciwsłoneczne dla niemowląt Ourson pięknie wyglądają na małych słodkich buziach zarówno chłopców, jak i dziewczynek.  

Wybierając okulary przeciwsłoneczne marki Kietla zapewnisz najlepszą ochronę przeciwsłoneczną swojemu dziecku.

Okulary przeciwsłoneczne dla niemowląt Ourson zapewniają maksymalną ochronę oczu dziecka przed promieniowaniem UVA, UVB i UVC (UV400). Soczewki wykonane z poliwęglanu zapewniają lekkość ( ważą tylko 11g) okularów oraz ich wyjątkową wytrzymałość na zarysowania i stłuczenia. Okulary dla dzieci Ki Et La posiadają wbudowaną w szkła powłokę antyrefleksyjną z filtrem niebieskim oraz duże zaciemnienie ( kategoria 4). To najwyższa kategoria przyciemnienia dlatego zaleca się wybierać okulary z przyciemnieniem 4 w przypadku niemowląt. 

Ramki okularów przeciwsłonecznych dla dzieci zostały wykonane w 100% z elastycznego i bardzo trwałego materiału TPEE, który cechuje się wysoką odpornością na temperaturę. Są lekkie i nie uciskają ani na nosku ani przy uszach. Materiał wykonania jest wolny od BPA.

Okulary przeciwsłoneczne dla niemowląt Ourson są w 100% bezpieczne, dzięki braku metalowych zawiasów, które dziecko mogłoby połknąć lub zarysować sobie twarz. W zestawie znajduję się elastyczna gumka, której szerokość w łatwy sposób możemy regulować tak aby okularki trzymały się, ale nie uciskały przy tym noska dziecka.

Skład zestawu:

 • okulary model Ours'on
 • opaska
 • opakowanie
 • etui
 • instrukcja obsługi

Najważniejsze cechy okularów przeciwsłonecznych dla niemowląt Ourson:

 • maksymalna ochrona - pochłaniają 100% promieniowania UVA, UVB i UVC
 • powłoka antyrefleksyjna z niebieskim filtrem
 • praktycznie niezniszczalne soczewki z poliwęglanu, 4 kategoria przyciemnienia
 • niezwykle elastyczne oprawki z bardzo trwałego i elastycznego materiału TPEE są odpornego na temperatury i wolnego od BPA
 • w zestawie wygodna i miękka opaska pomagająca utrzymać okularki na swoim miejscu
 • bardzo wygodne - ergonomiczny kształt, elastyczne i lekkie - okularki ani opaska nie uciskają noska, skroni ani uszek
 • w zestawie wygodna opaska, opakowanie, etui oraz instrukcja obsługi
Grupa wiekowa: niemowlak (0-12 mies.)
Gwarancja: producenta 12 miesięcy
Płeć: dziewczynka
Wiek dziecka: 0 +, 3 m +, 6 m +, 9 m +, 12 m +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.