Ki ET LA, Okulary przeciwsłoneczne Diabola 0-1 Mustard

104,25 zł

139,00 zł (oszczędź -34,75 zł)

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS69284

Polecamy z tej kategorii:

Sprawdź również:


Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci francuskiej marki Ki Et La model Diabola w kolorze Mustard to idealna propozycja dla dzieci w wieku 0 - 1 roku życia. To najlepsza ochrona przeciwsłoneczna dla niemowląt już od pierwszych miesięcy. Model Diabolo okularów przeciwsłonecznych dla dzieci Ki et la jest niezwykle innowacyjny, ponieważ rosną razem z dzieckiem. W zależności od wielkości noska dziecka lub w miarę jak główka dziecka rośnie, możemy je zakładać na dwa sposoby. 

I poziom z mniej wyciętym noskiem przeznaczony jest dla dzieci w wieku 0-6 m.

II poziom z głębszym już wycięciem na nosek dla dzieci 6-12 m.

Lekkie i delikatne oprawki są tak subtelne i wygodne, iż nawet dzieci, które nie lubią mięć nic na nosku, zaakceptują okulary przeciwsłoneczne KI ET LA. 

Model okularów przeciwsłonecznych dla dzieci Diabolo jest na tyle uniwersalny, iż pasuje zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek, a wybór kolorów jest ogromny. 

Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci z atestem

Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci Ki et la zapewniają maksymalną ochronę oczu dziecka przed promieniowania UVA, UVB i UVC (UV400). To dzięki zastosowaniu soczewek wykonanych z poliwęglanu ich poziom przyciemnienia jest najwyższy i jest to kategoria 4. Soczewki z poliwęglanu zapewniają lekkość ( ważą tylko 11g) okularów, oraz ich wyjątkową wytrzymałość na zarysowania i stłuczenia. Okulary dla dzieci Ki Et LA posiadają wbudowaną w szkła powłokę antyrefleksyjną z filtrem niebieskim oraz duże zaciemnienie ( kategoria 4). Tarcze soczewki są na tyle duże, że idealnie chronią oko przed szkodliwym promieniowaniem UV.  Soczewki te w łatwy sposób możemy wymienić na korekcyjne (po wcześniejszej konsultacji z okulistą).

Oprawki okularów przeciwsłonecznych dla dzieci zostały wykonane w 100% z elastycznego i bardzo trwałego materiału TPEE, który cechuje się wysoką odpornością na temperaturę. Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci są tak elastyczne, że można je bez żadnego ryzyka wyginać. Nie mają żadnych śrubek. Tworzywo, z których są wykonane, jest bezpieczne dla dzieci i wolne od BPA.

Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci od marki Ki Et La są w 100% bezpieczne. Nie posiadają metalowych zawiasów, które dziecko mogłoby połknąć lub zarysować sobie twarz. W zestawie z okularami znajduję się elastyczna gumka, której szerokość w łatwy sposób możemy regulować, tak aby okularki się trzymały, ale nie uciskały przy tym noska dziecka. Zakres regulacji jest dosyć duży, zatem nie ma ryzyka, że nie będą pasowały dla dzieci, które mają większa niż zazwyczaj główkę. Jest to niezwykle wygodne, gdy chcemy, by dziecko miało okularki np. na czapce lub chusteczce. 

Model Diabolo jest idealnym modelem polecanym jako pierwsze okulary dla dzieci. Model ten nie ma zauszników, które mogą irytować najmłodsze dzieci. Nie są zakończone okrągłą końcówką, dzięki czemu dziecko ich nie czuje. 

Ergonomiczny kształt, lekkość, elastyczność oraz szeroki wybór kolorów i jakość szkieł cechuję markę Ki Et La. Dlatego francuski producent okularów przeciwsłonecznych dla dzieci Ki Et LA,  cieszy się ogromnym powodzeniem i zaufaniem rodziców, którzy wybierają pierwsze okulary przeciwsłoneczne dla dzieci.

Marka Ki Et La stawia na ekologię, dlatego wszystkie opakowania oraz ramki okularów są wykonane z materiału, który możemy poddać recyklingowi.

Skład zestawu okularów przeciwsłonecznych KI Et LA wchodzą: 

 • okulary model Diabola
 • opaska
 • opakowanie
 • etui
 • instrukcja obsługi

Najważniejsze cechy:

 • najwyższa ochrona przeciwsłoneczna - pochłaniają 100% promieniowania UVA, UVB i UVC,
 • zawierają antyrefleksyjną powłokę z niebieskim filtrem,
 • praktycznie niezniszczalne soczewki z poliwęglanu o najwyższej kategorii przyciemnienia,
 • bardzo elastyczne - oprawki są bardzo trwałego i elastyczne, wykonane z materiału TPEE, odpornego na temperatury i wolnego od BPA,
 • w zestawie wygodna i miękka opaska pomagająca utrzymać okularki na swoim miejscu,
 • ergonomiczny kształt, elastyczne i lekkie,
 • w zestawie miękki pokrowiec będący jednocześnie ściereczką do okularów i bardzo ładne eco opakowanie,
 • do zestawu dołączona jest wygodna opaska, opakowanie, etui oraz instrukcja obsługi,

Wymiary

 • szerokość 10,5cm 
 • rozstaw noska 1,9cm
 • szerokość soczewki 3,5cm 
 • wysokość soczewki 3,2cm 

Grupa wiekowa: niemowlak (0-12 mies.)
Gwarancja: producenta 12 miesięcy
Płeć: dziewczynka
Wiek dziecka: 0 +, 3 m +, 6 m +, 9 m +, 12 m +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.