Lilliputiens, Zestaw 3 drewnianych pojazdów Farma 12+

188,00 zł

Wyślemy do 2 dni (robocze), czas dostawy 1 dzień

Numer produktu: PS68431
Kupując ten produkt, zapewniasz 10 minut pracy naszemu zespołowi.
Dziękujemy za Twój wkład w nasz rozwój!

Inni kupowali razem z:


Zestaw 3 pojazdów z kolekcji Farma belgijskiej marki Lilliputiens to niebanalna zabawka z naturalnego drewna, angażująca dziecko na wiele godzin. W skład zestawu wchodzą 3 platformy na kółkach z grafiką z cyframi od 1 do 3, przypominającą wyścigowe samochody i wgłębieniami na pozostałe elementy: drewniane klocki-kabiny w odpowiadających tym wgłębieniom kształtach – koło, trójkąt, kwadrat (funkcja sortera) – oraz mocowane do nich na rzep pluszowe główki zwierzaków-kierowców: kokoszki Paulette, osiołka Ignage'a oraz krówki Rosalie. Pojazdy łączą się ze sobą za pomocą magnesów. Wszystkie elementy zestawu mają poręczne dla maluszka rozmiary. Zabawka jest solidnie wykonana i bezpieczna. Pobudza dziecięcą wyobraźnię, zachęca do snucia opowieści, odgrywania ról i odtwarzania takich sytuacji, jak np. wyścigi czy karmienie zwierząt gospodarskich (na spodzie kloców znajdują się grafiki z marchewkami, stokrotkami i kurczaczkiem w skorupce). Rozwija koordynację ręka-oko, małą motorykę (chwytanie, suwanie, wkładanie, wyjmowanie, łączenie na magnes i na rzep), aktywizuje zmysł wzroku i dotyku, uczy liczenia do 3, rozpoznawania kształtów i kolorów.

Do tej zabawki możesz dobrać inne z tymi samymi bohaterami.

Idealnie nadaje się na prezent.

Pluszowe elementy można prać w pralce w temp. 30°C, w delikatnym cyklu. Resztę – myć powierzchniowo.

Drewniane zabawki Lilliputiens są perfekcyjnie wykończone i pomalowane bezpiecznymi farbami wodnymi. Kolorami i tematyką odpowiadają dotychczasowym kolekcjom marki, ale oferują nowe możliwości wspierania potrzeb poznawczych i rozwojowych dzieci, w tym małej motoryki i doznań sensorycznych. Ich piękny design ma istotny wpływ na kształtowanie się u malca poczucia estetyki.

bezpieczne od 0+

wiek rekomendowany: 12 m+

wymiary produktu: 31,5 x 14,5 x 9 cm

bezpieczeństwo i jakość: EN71, CE, ASTM, ISO 9001

O kolekcji:

Na Farmie Lilliputiens spotkasz najsympatyczniejsze i najbardziej pocieszne zwierzątka, m. in. krówkę Rosalie, owieczkę Yvonne, kaczora Gastona, świnkę Simona, osiołka Ignace'a czy kokoszkę Paulette. Ich codzienne przygody to dowód na to, że życie w gospodarstwie nigdy nie jest nudne. 

Grupa wiekowa: maluch (12-36 mies.)
Gwarancja: producenta 12 miesięcy
Wiek dziecka: 12 m +, 18 m +, 2 lata +, 3 lata +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.