Patch, Naturalne plastry opatrunkowe, po ugryzieniach owadów, z aktywnym węglem, 25 szt.

27,90 zł

31,00 zł (oszczędź -3,10 zł)

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS67204

Polecamy z tej kategorii:

Sprawdź również:


Plastry wykonane w 100% z naturalnego włókna bambusowego, wzbogacone opatrunkiem z aktywnym węglem. Pomagają w łagodzeniu drobnych otarć, małych ran, podrażnień i zapewniają długotrwałą ochronę dla wrażliwej skóry. Szczególnie polecane na zabezpieczenie ran po ugryzieniach przez owady. 

Biodegradowalne. Wegańskie. Nietestowane na zwierzętach.

 

Produkt zgłoszony jako wyrób medyczny.

Idealne dla entuzjastów sportu i poszukujących mocnych wrażeń.

 

Materiały: Plastry wykonane z miękkiego, naturalnego włókna bambusowego, gazy z aktywnym węglem i hipoalergicznego kleju.

 

Korzyści: Plaster jest bardzo chłonny i działa jak magnes na zanieczyszczenia w ranie. Pomaga to w naturalnym gojeniu się. Po usunięciu zanieczyszczeń zmniejsza stan zapalny i zaczerwienienie, minimalizując ryzyko infekcji, co sprzyja bezpieczniejszemu gojeniu się rany.

 

W plastarch używamy aktywowanego węgla bambusowego, o którym wiadomo, że pochłania toksyny, przenosząc je przez przepuszczalne warstwy skóry. Oznacza to, że jest idealny do stosowania przy ukąszeniach i drzazgach! Po usunięciu zanieczyszczeń rozpoczyna się proces gojenia się skóry. 

 

Stosować na ukąszenia, po usunięciu drzazgi, czy możliwym zanieczyszczeniu rany. Wyczyść i osusz podrażniony obszar i nałóż Patch. Zmień opatrunek w razie potrzeby, aby zapewnić szybkie gojenie.

Opis producenta:

Patch powstał, gdy James Dutton (założyciel Nutricare) zauważył, że próbując chronić rany swojego syna przez zwykłe plastry, jego skóra w rzeczywistości źle reagowała. James wyruszył w swoją misję, aby dowiedzieć się, dlaczego. Był zszokowany, gdy odkrył, że w zwykłych plastrach czai się szereg chemikaliów. Zmotywował się do znalezienia lepszych alternatyw, gdy odkrył, że oszałamiająca liczba populacji świata nie może nosić zwykłych opatrunków na rany, bowiem powodują one alergie.

 

Prawdziwym powodem powstania Patch ostatecznie było pragnienie produktu do pielęgnacji ran, który nie powodowałby nieprzyjemnych reakcji skórnych i służył jako sposób na ich leczenie.

 

Patch są dostępne w tysiącach sklepów w Australii, a od lipca 2016 roku także w innych zakątkach świata, a ich liczba stale wzrasta.

 

Dążymy do jak najmniejszego wpływania na środowisko, dlatego zdecydowaliśmy się pracować z bambusem przy tej wyjątkowej linii produktów.

 

Jesteśmy dumni z używania ekologicznych certyfikowanych komponentów - wiesz więc, że Patch są wytworzone z odpowiednich składników!

Gwarancja: producenta 12 miesięcy
Płeć: dziewczynka
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.