Patch, Naturalne plastry opatrunkowe, na zacięcia i zadrapania, 25 szt.

22,37 zł

29,99 zł (oszczędź -7,62 zł)

Natychmiast dostępny, czas dostawy 24h

Numer produktu: PS67203

Zapewniają idealne pokrycie rany. Pomagają wyleczyć drobne skaleczenia i otarcia. Plastry wykonane sa z miękkiego włókna bambusowego i nie zawierają drażniących substancji chemicznych - umożliwiając odpowiednią ochronę i miękkie wsparcie dla wrażliwej skóry. Biodegradowalne. Wegańskie. Nietestowane na zwierzętach.

 

Produkt zgłoszony jako wyrób medyczny.

 

Naturalne plastry bambusowe są idealne dla tych, którzy lubią zachować prostotę i subtelność.

 

Materiały: Wykonane z miękkiego, organicznego włókna bambusowego, gazy, hipoalergicznego kleju (PSA)

 

Korzyści: Bambusowe plastry sa miękką i oddychającą opcją leczenia ran. Bambus jest naturalnie przeciwdrobnoustrojową i najbardziej trwałą formą ochrony skóry, jaką możesz wybrać.

Opis producenta:

Patch powstał, gdy James Dutton (założyciel Nutricare) zauważył, że próbując chronić rany swojego syna przez zwykłe plastry, jego skóra w rzeczywistości źle reagowała. James wyruszył w swoją misję, aby dowiedzieć się, dlaczego. Był zszokowany, gdy odkrył, że w zwykłych plastrach czai się szereg chemikaliów. Zmotywował się do znalezienia lepszych alternatyw, gdy odkrył, że oszałamiająca liczba populacji świata nie może nosić zwykłych opatrunków na rany, bowiem powodują one alergie.

 

Prawdziwym powodem powstania Patch ostatecznie było pragnienie produktu do pielęgnacji ran, który nie powodowałby nieprzyjemnych reakcji skórnych i służył jako sposób na ich leczenie.

 

Patch są dostępne w tysiącach sklepów w Australii, a od lipca 2016 roku także w innych zakątkach świata, a ich liczba stale wzrasta.

 

Dążymy do jak najmniejszego wpływania na środowisko, dlatego zdecydowaliśmy się pracować z bambusem przy tej wyjątkowej linii produktów.

 

Jesteśmy dumni z używania ekologicznych certyfikowanych komponentów - wiesz więc, że Patch są wytworzone z odpowiednich składników!

Gwarancja: producenta 12 miesięcy
Płeć: dziewczynka
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.