Mommy Planner Michelle Silver

Mommy Planner
w magazynie wysyłamy w 24h
84,55 zł 89,00 zł -5%
Brutto
koniec promocji za

Sposóbdo 100 złGratis od
Kurier Inpost przedpłata 11,9 zł 199 zł
Kurier Inpost za pobraniem 13,9 zł -
Paczkomaty 24/7 przedpłata 11,9 zł 199 zł
Kurier DPD przedpłata 11,9 zł 199 zł

23 000 produktów dostępnych od ręki z naszego magazynu.

 

Mommy Planner to must have dla każdej mamy niezależnie od wieku jej potomstwa. Motywuje, inspiruje a przede wszystkim pomaga zaplanować i zorganizować czas. Naszą misją jest inspirowanie kobiet do organizowania, upraszczania i kreowania świeżej przestrzeni dla lepszego życia.

Mommy Planner to planner dzienny co oznacza, że możesz zacząć korzystać z niego w dowolnym momencie. Posiada miejsce na priorytety, plan dnia z wyznaczonymi godzinami, posiłki, notatki, zakupy i wydatki. Ponadto odnajdziesz w nim wiele praktycznych zakładek przydatnych każdej mamie.

Format A5

Twarda oprawa książkowa

Elegancki design

Kolorowe wnętrze

Wysokiej jakości papier

336 strony

Mommy Planner zamknięty jest w pięknej książkowej oprawie, ze złotym lub srebrnym logotypem. Posiada 3 tasiemki dzięki którym możesz zaznaczać strony które Cię interesują i kolejne dni jakie stoją przed Tobą otworem. Na rogach MP znajdziesz piękne ochronne narożniki. Planner posiada aż 336 stron i został wydrukowany na wysokiej jakości papierze 100g. Kolorowy środek, mała przeźroczysta kieszonka na paragony z tyłu plannera. Wraz z zakupem Mommy Planner otrzymasz także dodatkowo skrócony kalendarz w formacie A6 na rok 2020/2021.

A co w środku?

Część właściwa plannera to strony dzienne oraz plany miesięczne. Mommy planner posiada 12 zakładek z planem miesięcznym oraz budżetem miesięcznym po którym występuje 19 stron dziennych zawierających miejsce na datę, priorytety, plan dnia, zakupy i wydatki, posiłki oraz miejsce na notatki. To co wyróżnia Mommy Planner to cała masa praktycznych zakładek:

Ważne daty

Kontakty alarmowe

Usługi

Kontakty do innych mam

Wizyty lekarskie

Pierwsza pomoc

Rodzinne podróże

Lista prezentów

Nasze ulubione potrawy

Wishlista

Party planner

Plan treningowy

Planowanie celów

Daty płacenia rachunków

Plan lekcji

Książki do przeczytania

Filmy do obejrzenia

Miejsce na bazgroły

Notatki

A przede wszystkim cała masa motywacji i inspiracji!

Mommy Palnner w zależności od intensywności notowania może służyć od 7mc do wielu lat użytkowania. Wszystko zależy od Ciebie – Twojej kreatywności i trybu życia jaki prowadzisz!

Planner począwszy od projektu, przez skład i druk został w całości wyprodukowany w Polsce.

PS65100
  • Zwroty lub reklamacje jak zgłaszać?
  • Na zwrot masz 30 dni.

    W formularzu online łatwo i szybko wybierasz które zakupione u nas produkty chcesz zwrócić lub reklamować.
    Do zgłoszenia zwrotu potrzebujesz numeru zamówienia oraz adres e-mail podany przy zamówieniu (dla zamówień zrealizowanych bez rejestracji) lub posiadać konto w sklepie (wybierasz z listy zamówień). Jesteś informowany o każdym etapie procesu. 

  • Kliknij tutaj aby uzyskać więcej informacji