Rubbabu, Kot pojazd sensoryczny turkusowy

30,94 zł

37,00 zł (oszczędź -6,06 zł)

Natychmiast dostępny, czas dostawy 24h

Numer produktu: PS62196

Sensoryczne zwierzątko - pojazd w średnim rozmiarze (14 cm) marki Rubbabu rekomendowane dla dzieci od 1. roku życia.

Zabawka jest wyjątkowo miękka i przyjemna w dotyku, ma jaskrawy kolor i żółte kółka. Dzięki prostej formie i stymulującej teksturze, świetnie rozwija dziecięcą wyobraźnię. Pojazd jest lekki, a jego rozmiar (ok. 14 cm długości) idealnie pasuje do małych rączek, zachęcając maluchy do chwytania i poruszania. Jest w pełni bezpieczny, także dla niemowląt. Oryginalnie wyprofilowane kształty sprawiają, że zabawa nim wspiera rozwój małej motoryki. Dla starszych dzieci sterowanie pojazdem to z kolei lekcja koordynacji ręka-oko. Można go bezpiecznie rzucać i ściskać.

Wszystkie zabawki Rubbabu są hipoalergiczne. Są odpowiednie również dla dzieci ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi. Nadają się do celów terapeutycznych i stymulacji polisensorycznej.

Produktu nie należy sterylizować, ani myć w zmywarce. Można go czyścić wilgotną szmatką. UWAGA! Pod wpływem użytkowania, produkt może ulegać naturalnemu zużyciu.

wiek rekomendowany: 1 +

bezpieczne od: 0 m +

materiał: naturalny kauczuk, nylon

wymiary produktu: 14 cm

bezpieczeństwo i jakość: nie zawiera ołowiu, ftalanów, PVC, bisfenolu, ani innych substancji szkodliwych, zgodny ze standardami CPSIA, EN 71 i REACH oraz AS/NZS ISO 8124.

Grupa wiekowa: maluch (12-36 mies.)
Płeć: dziewczynka
Wiek dziecka: 12 m +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.