Poduszka do karmienia czarno biała

348,09 zł

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS591

Polecamy w z samej kategorii:

Inni kupowali razem z:


Roller jest to poduszka do karmienia z innowacyjnym systemem zabezpieczeń.

To absolutna nowość na rynku, która sprawia, że pielęgnacja dziecka staje się wygodniejsza, sprawniejsza i bezpieczniejsza.

 

Często, szczególnie na początku macierzyństwa dziecko przeraża nas swoją kruchością i delikatnością. Mamy obawy, aby dotykać noworodka. Staramy się robić to możliwie delikatnie – zastanawiamy się jak bezpiecznie wziąć maleństwo na ręce, jak wygodnie karmić?

Z pomocą przychodzi nam specjalny, miękki, czarno-biały wałek z przyjemnej i hypoalergicznej bawełny ekologicznej. Roller ma wiele zastosowań. Może być poduszką do karmienia, kojcem dla niemowlaka, a także - dla mam, które podczas nocnego karmienia zabierają dzieci do swoich łóżek - skuteczną asekuracją przez niebezpiecznym upadkiem.

 

Dlaczego White & Black ?

Inspiracją do stworzenia marki czarno białych akcesorii dla dzieci było wykorzystanie teorii rozwojowej zakładającej, że dziecko w pierwszym okresie swojego życia widzi tylko barwy kontrastowe. W&B tworzy czarno-białe akcesoria, gdyż tylko takie zapewniają dziecku skuteczny rozwój intelektualny poprzez pobudzanie narządu wzroku. Własne poszukiwania zabawek, które dostarczałyby dzieciom odpowiednich bodźców doprowadziły nas do jednego wniosku – na rynku brakuje produktów skierowanych do noworodków i niemowląt do 6 m.ż. przyspieszających ich rozwój psycho-fizyczny.

 

Roller powleczony jest kolorową poszewką, którą z łatwością możesz zdjąć i wyprać. Do zestawu dołączone jest także białe prześcieradło, wykonane z tkaniny bezpiecznej dla Twojego dziecka, aby móc go stosować także jako pościel w łóżku.

 

Wymiary: Roller 185cmx 40cm

Prześcieradło: 165 cm x 150 cm.

Skład: 100% bawełna

Gwarancja: producenta 12 miesięcy
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.