Amazonas, Huśtawka hamakowa Brasil Mocca

349,00 zł

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS51260

Z Brazylii, ojczyzny sjesty pochodzi ten cudowny, wiszący fotel.

Komfortowa huśtawka hamakowa Brasil marki Amazonas. Świetna dla całej rodziny, a szczególnie dla kobiet karmiących piersią. Ta cudownie miękka i miła huśtawka wytwarzana jest w Brazylii, ojczyźnie sjesty i celebrowania wypoczynku.

Wyjątkowe właściwości:
Przy iście królewskich wymiarach, Brasil jest prawie tak duża, jak klasyczny hamak, ale posiada tę zaletę, że wiesza się ją jak huśtawkę - potrzebny jest tylko jeden punkt zaczepienia. Można ją powiesić zarówno w domu jak i w ogrodzie, na balkonie lub na tarasie. Delikatne kołysanie przeniesie Cię na niebiańskie plaże i bajeczne wyspy, pozwoli zrelaksować się i odpocząć.

Wykorzystanie szczególnie grubego materiału oraz wykończenie go poczwórnym szwem, gwarantują najwyższą jakość i wytrzymałość huśtawki
Brasil zawieszony jest na drewnianym drążku, wykonanym przy użyciu opatentowanej techniki Drexelung, która zapewnia stabilny naciąg lin oraz zapobiega ich ześlizgiwaniu się do środka.

Idealna dla matek karmiących:
Huśtawka/fotel Brasil pozwala na delikatne huśtanie podczas karmienia. Brasil stwarza idealne warunki dla osiągnięcia kameralnej atmosfery podczas karmienia piersią i wytworzenia wspaniałej relacji między matką a dzieckiem.

Sposoby zawieszania:
Huśtawkę Hang Mini można zawiesić za pomocą wszystkich stojaków dla huśtawek Amazonas a także za pomocą linki Smartrope lub haka sufitowego Power Hook.

Specyfikacja - dane techniczne:
* Powierzchnia siedzenia: 160 x 130 cm
* Długość drążka: approx. 110 cm
* Waga produktu: ok. 2,7 kg
* Maksymalne obciążenie: maks. 150 kg
* Rekomendowana wysokość zawieszenia: przynajmniej 210 cm
* Rekomendowana odległość od podłoża: 40 - 50 cm
Grupa wiekowa: wiek szkolny (6-9 lat), wiek szkolny (9-14 lat)
Gwarancja: producenta 12 miesięcy
Płeć: dziewczynka
Wiek dziecka: 6 lat +, 7 lat +, 8 lat +, 9 lat +, 10 lat +, 12 lat +, 13 lat +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.