PIERWSZA KSIĄŻKA DLA NOWORODKÓW I NIEMOWLĄT, KATSUMI KOMAGATA

Wydawnictwo Wytwórnia
w zew. magazynie wysyłamy w 72h
33,15 zł 39,00 zł -15%
Brutto

Sposóbdo 100 złod 100 złGratis od
Kurier Inpost przedpłata 11,9 zł 9,9 zł 199 zł
Kurier Inpost za pobraniem 13,9 zł 13,9 zł -
Paczkomaty 24/7 przedpłata 11,9 zł 9,9 zł 199 zł
Kurier DPD przedpłata 11,9 zł 9,9 zł 199 zł

23 000 produktów dostępnych od ręki z naszego magazynu.

 
Książka dla dzieci w wieku 0-5 miesięcy wybitnego japońskiego twórcy. "Pierwsza książka" to zestaw dwunastu trójdzielnych kart. Na każdej z nich są czarne, geometryczne figury na białym tle. Otwierając, przekładając i zamykając poszczególne części kart, odkrywamy nowe, zaskakujące kształty. Koncentrujemy wzrok dziecka na zmieniających się obrazach, pobudzając jego wyobraźnię i ciekawość świata. Forma książki pozwala na wiele sposobów jej prezentacji i „czytania”. Seria Little Eyes powstała z myślą o najmłodszych dzieciach. Każda książka zawiera zestaw rozkładanych kart. Ich wyrafinowana prostota, nowatorska koncepcja i różnorodna tematyka są znakomitym sposobem do budowania emocjonalnej, twórczej relacji z dzieckiem. Katsumi Komagata (1953) mieszka i pracuje w Tokio. Jest założycielem studia graficznego i wydawnictwa One Stroke. Misją One Stroke jest design uniwersalny, czyli kreowanie takich form komunikacji, które pokonują różnice językowe, rasowe czy społeczne. Komagata projektuje przedmioty, w tym zabawki, jest autorem wielu wybitnych książek obrazkowych – architektonicznych, przestrzennych obiektów. Jego prace wystawiane są w prestiżowych muzeach na całym świecie. Nowatorską serię Little Eyes stworzył w 1990 roku dla swojej nowo narodzonej córki. Seria jest jedną z pierwszych na rynku skierowaną do najmłodszego odbiorcy i znalazła uznanie na całym świecie. Wszystkie książki Komagaty są wydawane i drukowane w Japonii. Wytwórnia jest pierwszym wydawnictwem, któremu autor udzielił licencji na wydanie i wydrukowanie książek w Polsce.
Gwarancja
producenta 12 miesięcy
PS17966
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Warto!

Książka inna niż te, do których nas przyzwyczaił rynek książek kontrastowych. Jest nietypowa w budowie, jakby modułowa, a każdy moduł to jedna strona - lecz trzy kartki - zestaw trzech figur. Każdy zestaw jest powiązany i coś zawsze z niego wynika, powiększa się figura lub zmniejsza, przekształca w inną bądź znika. To wszystko za sprawą ułożenia modułu dlatego też najlepiej towarzyszyć dziecku w odkrywaniu jej, niż zawiesić do patrzenia (jak większość książek kontrastowych). Książka warta zakupu zdecydowanie, jest na lata - można ją "czytać" mając 3 miesiące, a także do niej wracać i odkrywać na nowo w wieku przedszkolnym, szkolnym i w zasadzie każdym, jeśli tylko chcemy doświadczyć czegoś nowego, zaskakującego w książce.<br />

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
  • Zwroty lub reklamacje jak zgłaszać?
  • Na zwrot masz 30 dni.

    W formularzu online łatwo i szybko wybierasz które zakupione u nas produkty chcesz zwrócić lub reklamować.
    Do zgłoszenia zwrotu potrzebujesz numeru zamówienia oraz adres e-mail podany przy zamówieniu (dla zamówień zrealizowanych bez rejestracji) lub posiadać konto w sklepie (wybierasz z listy zamówień). Jesteś informowany o każdym etapie procesu. 

  • Kliknij tutaj aby uzyskać więcej informacji