UWAGA: zamówienia złożone w dniach 23.02-01.03 zostaną wysłane 4.03

zamówienia z 23.02-01.03 zostaną wysłane 4.03

Butelka Twistshake anty-kolkowa 260ml różowa

31,97 zł

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS12218

Polecamy z tej kategorii:

Sprawdź również:


Twistshake butelka antykolkowa
zestaw z mikserem i pojemnikiem


Wyjątkowa butelka antykolkowa, która w zestawie ma mikser do dokładnego rozprowadzenia mieszanki mlecznej oraz praktyczny pojemnik na mleko lub przekąski. Szeroki wlot butelki sprawia, że mleko wsypujemy z łatwością, bez obawy zabrudzenia blatu wokoło. Bardzo dobre rozwiązanie w przypadku karmienia Maluszka poza domem - pojemnik idelanie dopasowany wlotem do butelki napełniamy mieszanką mleczną. Chwilę przed podaniem mleka wsypujemy mieszankę do butelki i nalewamy wodę. Butelkę zakręcamy i zamykamy. Po potrząśnięciu nią kilkakrotnie mleko jest gotowe do podania dziecku. Proszek jest dobrze rozpuszczony a ewentualne grudki zatrzymają się na sitku (mikserku).
Unikalny (w przypadku butelki dziecięcej) a jednocześnie bardzo prosty kształt z niezakrzywionymi ściankami pozwala na szybkie i dokładne wyczyszczenie butelki. Kolory są żywe i przyciągają uwagę maluchów i nie tylko! Każdy może wybrać swój ulubiony zestaw lub skomponować z kilku kolorów swoją wyjątkową kombinację.

System TwistFlow zastosowany w butelkach Twistshake

Mikser sitko rozpuszcza skutecznie mieszankę mleczną. Wentyl w smoczku zapobiega kolkom i zapewnia równomierny przepływ płynu. Testy pokazują, że dzieci karmione butelką Twistshake z systemem Twistflow mają mniej kolek a ich karmienie przebiega spokojniej niż dzieci karmione przy użyciu innych butelek.

Pojemnik na mieszankę mleczną (zawarty w każdym zestawie)
pojemność 100 ml

Pojemnik Twistshake sprawia, że mamy zawsze gotową odpowiednią ilość mleka lub kaszki. Połącz kilka pojemniczków na cały dzień karmienia (dodatkowe pojemniki można zakupić dodatkowo, pakowane są po 2 sztuki).

Wszystkie elementy plastikowe wykonane są z polipropylenu wolnego od BPA oraz zgodne są z normą europejską EN 14350

Twistshake 260ml wyposażona jest w średni smoczek Medium (2+ miesięcy)

Każda butelka występuje w 6 kolorach.


Celem szwedzkiej marki Twistshake jest oferowanie bezpiecznych, dobrze zaprojektowanych i przyjaznych w użytkowaniu produktów. Chcemy ułatwić życie rodzicom małych dzieci.

Wiemy, jak wygląda normalny dzień rodzica z dziećmi. Zdajemy sobie sprawę z niedogodności i uciążliwych chwil, które się nieuchronnie pojawiają. To jest podstawa, z której czerpiemy inspirację dla naszych produktów. Dzięki ścisłej współpracy z rodzicami, opracowujemy i ulepszamy produkty aż do momentu, kiedy spełniają wysokie wymagania stawiane przez Twistshake.

Butelki Twistshake podbijają rynek skandynawski, europejski i amerykański! Stają się popularnym dodatkiem do każej niemowlęcej wyprawki.

OSTRZEŻENIA dla zdrowia i bezpieczeństwa dziecka: W celu zapewnienia higieny przed pierwszym użyciem, wszystkie elementy powinny być wysterylizowane we wrzącej wodzie przez 5 minut. Po każdym użyciu, należy umyć wszystkie części butelki. Aby czyszczenie butelki Twistshake było jeszcze łatwiejsze, wskazane jest opłukać ją zimną wodą, bezpośrednio po użyciu. Twistshake można myć w zmywarce, lecz w celu zachowania żywotności nadruku, zaleca się mycie ręczne przy użyciu delikatnego detergentu. Jeśli podgrzewamy płyn w butelce, smoczek, nakrętkę oraz pokrywkę trzeba zdjąć. Ogrzewanie w kuchence mikrofalowej może powodować miejscowo wysokie temperatury, dlatego należy zawsze wymieszać płyn po ogrzaniu i sprawdzić temperaturę przed podaniem dziecku. Produkty Twistshake należy zawsze stosować z nadzorem osoby dorosłej. Smoczek do butelki nie może być używany bez butelki, jako smoczek do uspokajania. Długotrwałe stosowanie może być przyczyną próchnicy zębów. Nigdy nie zostawiaj butelki bezpośrednio na działanie promieni słonecznych lub ciepła. Nigdy nie sterylizuj butelki i jej części dłużej niż to zalecane. Regularnie sprawdzaj smoczek, pociągając go w różnych kierunkach i wyrzuć/wymień na nowy przy pierwszych pęknięciach lub widząc ślady ugryzień. Zalecane jest, aby zmienić smoczek po dwóch miesiącach stosowania. Nigdy nie pozwalaj dziecku bawić się z małymi elementami oraz przemieszczać się podczas karmienia. Używając butelki Twistshake należy stosować tylko smoczek Twistshake. Butelka Twistshake jest zgodna z europejską normą EN-14350 i jest wykonana z polipropylenu wolnego od BPA. Prosimy stosować się do instrukcji producenta.

Gwarancja: producenta 12 miesięcy
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.