Torba

Drewniana piramida gąska - Little Dutch, to ponadczasowa zabawka rozwijająca koordynację oko- ręka, ucząca rozpoznawania elementów od największego do najmniejszego oraz wspierająca prawidłowe chwytanie. Jest prosta, ale nigdy się nie nudzi, a piękna kolorystyka sprawi, że będzie również idealną ozdobą pokoju.

Elastyczna Kostka InnyBin - Fat Brain Toys, czyli sorter w nowym wydaniu! Elastyczne gumeczki na ściankach dają wiele możliwości wkładania i wyjmowania kolorowych elementów rozwijając w ten sposób motorykę małą. Innowacyjny sorter zawiera w zestawie 6 sensorycznych klocków o różnych kształtach i kolorach, które stymulują zmysły i uczą maluszka. Pozycja obowiązkowa wśród zabawek!

Torba

Kartonowe klocki dla dzieci Zwierzęta - Piramida zabaw - rozwija zdolności motoryczne, pobudza wyobraźnię, rozwija słownictwo, uczy nazw zwierząt oraz cyferek, a także języka angielskiego - to wszystko w jednej ponadczasowej piramidzie do układania. Dodatkowym atutem są prawdziwe zdjęcia zwierząt.

Torba

Kulodrom Pink - Little Dutch - zabawa nie ma końca! Kolorowe piłeczki wirując po kulodromie wydają delikatne dźwięki, a samą konstrukcję możemy zmniejszać lub zwiększać dokładając kolejne elementy. Kulodrom wspiera rozwój koordynacji oko- ręka i będzie idealną zabawką na lata.

Króliczek Honey Bunny - Alilo, to interaktywna elektroniczna zabawka, która śpiewa piosenki w języku polskim i angielskim, posiada wgraną muzykę relaksacyjną oraz biały szum, opowiada bajki, umożliwia nagranie własnych piosenek lub opowiadań, a także posłuży jako lampka nocna lub gryzak. Króliczek jest wszechstronny i będzie ulubioną zabawką dziecka aż do 4-5 roku życia lub dłużej!

Drewniane wieże gąski - Little Dutch - to klasyczna nakładanka w pięknym wydaniu. Zabawka będzie wspierać koordynację wzrokowo ruchową, a także nauczy dziecko kolorów i liczenia. Krążki można układać kolorystycznie lub mieszać je do woli, została wykonana z drewna wysokiej jakości oraz pomalowana farbami wodnymi - idealnie sprawdzi się na prezent.

Zestaw zabawek do wody Pipes Cogs Tubes - Boon - to fantastyczny zestaw do zabawy podczas kąpieli, który rozwinie dziecięcą wyobraźnię i rozbudzi w dzieciach kreatywność. Elementy można wykorzystywać osobno lub łączyć je w niesamowitą całość, tworząc w ten sposób niebanalny mechanizm napędzany wodą. Z tą zabawką każda kąpiel będzie nadzwyczajną przygodą!


Bio tiny sorter kształtów - Dantoy - wspiera rozwój dziecka, stymuluje sensorycznie, bawi i uczy koncentracji, a także figur geometrycznych i kolorów. Został wykonany z bioplastiku z trzciny cukrowej, dzięki czemu nie zawiera substancji chemicznych, a także jest przyjazny środowisku.

Układanka drewniana sensoryczna Kształty i dźwięki - Janod, to oryginalne i kreatywne klocki, które kryją w sobie wiele niespodzianek: lusterko, kalejdoskop, czy dzwoneczek, które będą zachęcały malucha do interesującej zabawy. Każdy klocek jest w innym kolorze i kształcie oraz posiada wyznaczone miejsce na drewnianej tacce, dzięki której zabawka będzie również sorterem.

Zakręcona Wieża Spin Again - Fat brain toys, czyli wirująca piramida, która rozwinie umiejętności motoryczne dziecka oraz nauczy kolorów i wielkości, a także będzie wspierać rozwój koordynacji. Kolorowe wirujące krążki wyczarują tęczę i będą zachęcały do ciągłej zabawy.

Kubeczki Pink - Little Dutch, czyli wszechstronna zabawka do układania wieży, nauki cyferek, zabawy podczas kąpieli lub latem w piasku. Wspiera kreatywność oraz koncentrację.

BIO garaż z 3 autami - Dantoy - to piękna i ekologiczna propozycja dla fanów autek wspierająca kreatywność. Garaż posiada zjeżdżalnię dla samochodzików, ruchomy szlaban, zamykane garaże oraz dystrybutory paliwowe, a do tego jest wykonany z bioplastiku z trzciny cukrowej, dzięki czemu nie zawiera chemicznych substancji.

Wózek z klockami - Little Dutch - czyli drewniany, stabilny pchacz do nauki chodzenia. Oprócz funkcji pchacza posiada także drewniane klocki, które będą dodatkową atrakcją dla malucha. Piękna kolorystyka sprawi, że będzie idealną ozdobą w dziecięcym pokoju.

Pociąg - Little Dutch, to drewniany zestaw składający się z trzech wagonów, w których dziecko może dowolnie zmieniać ułożenie klocków. Zabawka rozwija kreatywność, pobudza wyobraźnię i wspiera rozwój motoryki małej. Ponadczasowy i uniwersalny pomysł na prezent.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz