Little dutch, Puzzle sensoryczne Flowers & Butterflies

68,50 zł

79,00 zł (oszczędź -10,50 zł)
3 oceny/ocen

Wyślemy do 2 dni (robocze), czas dostawy 24h

Numer produktu: PS70261

Polecamy z tej kategorii:

Sprawdź również:


Puzzle sensoryczne Little Dutch przedstawiajace łąkę to urocza propozycja z kolekcji Flowers & Butterflies. Ta zabawka jest idealna dla małych dzieci, które lubią bawić się i uczyć się nowych rzeczy. Puzzle sensoryczne Little Dutch to doskonały sposób na rozwijanie motoryki małej i dużej ręki. Dzięki temu produktowi Twoje dziecko będzie mogło ćwiczyć swoje umiejętności manualne, a także poznawać nowe faktury tkanin. Taka stymulacja idealnie wpływa na rozwój dzieci. 


Puzzle sensoryczne dla dziewczynki 

Puzzle sensoryczne Little Dutch są dostępne wariancie kolorystycznych typowym dla dziewczynki.  Wszystkie kolory są jasne i pastelowe, dzięki czemu produkt ten jest bardzo atrakcyjny dla dziewczynek. Puzzle składa się z sześciu elementów, które należy ułożyć w odpowiedniej kolejności. Aby to zrobić, należy prawidłowo dopasować kształt i fakturę każdego elementu. Dziecko w ten sposób uczy się rozpoznawać kształty oraz poznaje kolory. Puzzle sensoryczne dla dziewczynek to idealny produkt edukacyjny, który pomoże Twojej córeczce rozwijać się i uczyć się nowych rzeczy.

 

Drewniane puzzle sensoryczne 

Puzzle sensoryczne Little Dutch wykonane są z drewna. Są to piękne, kolorowe puzzle, które pomogą dziecku rozwinąć zmysły. Służą do ćwiczenia sprawności manualnej oraz koordynacji oko-ręka. Dzięki wygodnym i ergonomicznym uchwytom dziecko łatwo będzie mogło nimi manipulować. Puzzle pomogą także w rozwijaniu kreatywności i wyobraźni.

Puzzle sensoryczne dla dziewczynki wykonane z drewna

Puzzle Little Dutch idealnym prezentem na roczek dla dziewczynki 


Puzzle sensoryczne dla dziewczynki od Little Dutch są wykonane w pięknej stylistyce. Dodatkowo, na każdym z elementów umieszczono rysunek przedstawiający wesołe zwierzątko. Wygląda to tak jak by  poszczególne motylki, ptaszki były namalowane pastelami. Puzzle są wykonane z drewna posiadającego certyfikat FSC.  Wyjmowane elementy mają łagodne kształty, przez co są bezpieczne dla dziecka. Puzzle Little Dutch to także idealny prezent na roczek dla dziewczynki.

Grupa wiekowa: niemowlak (0-12 mies.)
Gwarancja: producenta 12 miesięcy
Płeć: dziewczynka
Wiek dziecka: 12 m +, 18 m +, 2 lata +
Oceny

Oceny 3 z 3

5 od 5 Gwiazdki


100%

0%

0%

0%

0%


Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.


August 4, 2022 11:44

Puzzle sensoryczne Flowers & Butterflies od Little Dutch

przypadły do gustu małej solenizantce :) Bardzo ładnie wykonane; śliczne ilustracje i ciekawe faktury. Uchwyty puzzli są odpowiednio dopasowane do małych dłoni dziecka co ułatwia ćwiczenie zdolności manualnych. Bardzo fajny pomysł na prezent.

June 18, 2022 19:51

Puzzle dla najmłodszych

Doskonale bawi się tym dziecko, które ma 8 miesięcy. Polecam.

June 9, 2022 00:00

Puzzle sensoryczne

Puzzle sensoryczne kupiłam dla swojego 12 - miesięcznego malucha i sprawdziły się świetnie! Wysoka jakość oraz genialny pomysł na ukrycie różnych struktur materiału pod puzzlami. Jeśli ktoś się zastanawia nad zakupem puzzli sensorycznych to mega polecam!