Moonie, Szumiący miś z lampką Silver

249,00 zł

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS68969

Polecamy z tej kategorii:

Sprawdź również:


Szumiący miś Moonie to jedyna taka pomoc przy usypianiu niemowląt. Miły w dotyku szumiący miś Moonie, wykonany jest z bardzo miłego w dotyku materiału, który posiada certyfikat OEKO-TEX. Miś Moonie w kolorze Silver nadaje się zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. 

 

Szumiący miś Moonie Silver - obowiązkowy element wyprawki


Szumiący Miś Moonie Silver to często bardzo pożądany prezent przez rodziców. Jak już wiemy, szumy mają pozytywny wpływ na dziecko. Szumy, które słyszy dziecko w łonie matki, uspokajają niemowlę. Dają niemowlakowi poczucie bezpieczeństwa i eliminują stres. 
W szumiącym Misiu Silver marki Moonie, zastosowana różowy szum, który jest przyjemniejszy dla ucha niż biały szum. Różowy szum ma niższe częstotliwości, dzięki czemu jest bezpieczny i naturalny. 

Różowy szum, który emituje miś Moonie, to naturalne, prawdziwe nagrania, a nie komputerowo generowane szumy. Szum bicia serca jest prawdziwym nagraniem z wewnątrz brzucha mamy. Dźwięk ten dziecko słyszało w okresie płodowym. Ten sam dźwięk bicia serca mamy uspokoi niemowlaka i da mu poczucie bezpieczeństwa. 
Szum fal morskich, natomiast, to prawdziwe nagrania znad Bałtyku. Odgłosy górskiego strumienia pochodzące z Polskich Tatr.
Szumiący miś Silver Moonie posiada 5 różnych rodzai różowego szumu


bicie serca
górski potok
deszcz
fale morskie
wiatr

Szumiący Miś Moonie


Szumy misia Monnie, wygłuszają dźwięki pochodzące z otoczenia, dzięki czemu domowe hałasy nie wybudzą Maluszka ze snu. Ponadto, różowy szum, korzystnie wpływa na podtrzymywanie spokojnego snu dziecka.

Możliwość regulacji głośności, jakie daje nam szumiący miś Moonie, pozwala dobrać natężenie głośności w zależności od otoczenia. Jest to bardzo ważne, ponieważ dziecko nie powinno mieć włączonego mocnego dźwięku. Najlepiej, gdy szumiący miś leży w odpowiedniej odległości od dziecka. 

 

Miś Moonie z czujnikiem płaczu


A co jeśli nagle niemowlę obudzi się ze snu z płaczem? Gdy mamy nie będzie obok? Marka Moonie znalazła rozwiązanie i zastosowała inteligentny czujnik płaczu. Gdy tylko niemowlę wybudzi się, szumiący miś Moonie automatycznie uruchamia się ponownie. Uspokojony Maluszek zasypia ponownie. Po 30 minutach szum wycisza się automatycznie. Okres czuwania szumiącego misia trwa 3 godziny. Inteligentny czujnik płaczu emituje ostatnio używany jeden z 5 różowych szumów. 

Szumiś Moonie

Szumiący miś Moonie z lampką nocną
Szumiący miś jako jedyna zabawka tego typu na rynku, ma wbudowaną lampkę LED. Lampka ta jest bezpieczna dla dzieci i nie nagrzewa się. Lampka nocna może świecić na 7 różnych odcieni. Lampka ta jest pomocna podczas nocnego karmienia lub dla dzieci, które moją się ciemności.
Niezależnie od dźwięku i szumu, lampka może być też włączona przez całą noc.


 

Szumiący miś ładowany przez USB

 

Miś szumiący Moonie jest przyjazny dla środowiska i nie potrzebujemy do niego baterii. Ładujemy szumiącego misia za pomocą kabla USB. Jest to nie tylko wygodny, ale i ekologiczny sposób. W pełni naładowany szumiący Miś starczy na 8 godzin ciągłej pracy. Do zestawu wraz z misiem i urządzeniem emitującym dźwięki i światło dołączony jest kabel USB.

 

 

 

Grupa wiekowa: niemowlak (0-12 mies.)
Płeć: dziewczynka
Wiek dziecka: 0 +, 3 m +, 6 m +, 9 m +, 12 m +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.