Moonie, Szumiący miś z lampką Cream

249,00 zł

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS68968

Polecamy z tej kategorii:

Sprawdź również:


Szumiący miś Moonie to nieoceniona i niezastąpiona pomoc w usypianiu niemowląt. Do rodziny szumiących króliczków ii szumiących misiów organic dołączył kolejny szumiący miś Cream. Ten kremowy miś Moonie, wykonany jest z bardzo miłego w dotyku materiału, który posiada certyfikat OEKO-TEX.
Wyrazista mordka szumiącego misia i czarne oczka sprawią, że dzieci się w nim zakochają.  

 

Szumiący miś Moonie Cream - Must Have każdej wyprawki


Szumiący Miś Moonie Cream często kupowany jest jeszcze, gdy dziecka nie ma na świecie. A to dlatego, że już od kilku lat wiemy, jaki pozytywny wpływ na dziecko ma szumiś, który emituje kojące dźwięki. Szumy, które słyszy dziecko przez cały okres płodowy, po porodzie i szoku okołoporodowym, uspokajają niemowlę. Pozwalają mu zasnąć i wyciszyć się. Dają mu poczucie bezpieczeństwa i eliminują stres. Niemowlę, słysząc bicie serca mamy, które tak długo słyszało w brzuszku, zachowuje poczucie bezpieczeństwa.
W szumiącym Misiu marki Moonie zastosowana różowy szum, który jest przyjemniejszy dla ucha niż biały szum. Różowy szum ma niższe częstotliwości, dzięki czemu jest bezpieczny i naturalny. W różowym szumie moc akustyczna wyższych częstotliwości opada, co sprawia, że dźwięki na wysokich częstotliwościach są na bezpiecznym poziomie dla noworodka, a dla rodzica są wręcz niesłyszalne.

By podkreślić wysoką jakoś szumiącego misią Moonie, trzeba dodać, iż różowy szum, który emituje miś Moonie, to naturalne nagrania, nie zaś komputerowo generowane szumy. A jest to bardzo ważne, gdyż szum bicia serca jest prawdziwym nagraniem z wewnątrz brzucha mamy. To właśnie ten dźwięk dziecko słyszało w okresie płodowym. Ten sam dźwięk bicia serca mamy ukoi go do snu.
Szum fal morskich to prawdziwe nagrania znad Bałtyku. Dźwięki leśnego strumienia to odgłosy pochodzące z Tatr.
Szumiś Moonie posiada 5 różnych rodzai różowego szumu

  • wiatr
  • bicie serca
  • górski potok
  • deszcz
  • fale morskie

Różowy szum Moonie


Szumy misia Monnie, wygłuszają dźwięki pochodzące z otoczenia, co oznacza, że domowe hałasy nie wybudzą niemowlaczka ze snu. Ponadto, różowy szum, korzystnie wpływa na podtrzymywanie spokojnego snu dziecka, a przecież właśnie na tym nam zależy. Możliwość regulacji głośności, jakie daje nam szumiący miś Moonie, pozwala dobrać natężenie głośności w zależności od otoczenia.

 

Miś Moonie z inteligentnym czujnikiem płaczu

A co jeśli nagle niemowlę obudzi się ze snu z płaczem? Gdy mamy nie będzie obok? I tu marka Moonie znalazła rozwiązanie - inteligentny czujnik płaczu. System czuwa nad bezpiecznym snem maluszka i gdy tylko niemowlę wybudzi się, szumiący miś Moonie automatycznie uruchamia się ponownie. Uspokojony Maluszek zasypia ponownie. Po 30 minutach szum wycisza się automatycznie. Okres czuwania szumiącego misia trwa 3 godziny. Dodatkowo inteligentny czujnik płaczu zapamiętuje ostatnie ustawienia szumu więc uruchamia się ulubiony różowy szum.

Szumiący Miś Moonie

Szumiący miś Moonie z lampką nocnąSzumiący miś może pełnić również funkcje lampki, dając delikatną poświatę, by dziecko czuło się bezpiecznie. Lampka nocna może świecić na 7 różnych odcieni. Lampka ta jest pomocna podczas nocnego karmienia lub dla dzieci, które boją się ciemności.
Niezależnie od dźwięku i szumu, lampka może być też włączona przez całą noc.


 

Szumiący miś ładowany przez USB

 

Miś szumiący Moonie jest przyjazny dla środowiska. Nie potrzebujemy do niego tony baterii, lecz w ekologiczny i wygodny sposób ładujemy go za pomocą kabla USB. W pełni naładowany szumiący Miś starczy na 8 godzin ciągłej pracy. Do zestawu wraz z misiem i urządzeniem emitującym dźwięki i światło dołączony jest kabel USB.

 

Miś Moonie to Polski Produkt

Grupa wiekowa: niemowlak (0-12 mies.)
Płeć: dziewczynka
Wiek dziecka: 0 +, 3 m +, 6 m +, 9 m +, 12 m +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.