Beaba, Anatomiczny miękki przewijak Sofalange

268,10 zł

299,00 zł (oszczędź -30,90 zł)

Wyślemy do 2 dni (robocze), czas dostawy 24h

Numer produktu: PS64140

Do tego produktu polecamy również:

Polecamy z tej kategorii:

Sprawdź również:


Anatomiczny miękki przewijak Sofalange francuskiej marki BEABA to innowacyjne rozwiązanie, które zapewnia maluszkowi największy komfort podczas codziennych czynności pielęgnacyjnych. Materac jest lekki, miękki i łatwy do przenoszenia. Wykonany z pianki o unikalnym, anatomicznym kształcie, dopasowuje się do ciała niemowlęcia, tworząc formę pochyłą do środka. Pierwszy materac Sofalange został wprowadzony na rynek w 2013 r. Od tego czasu, jako opatentowana koncepcja, przeszedł liczne testy i zdobył złoty medal na prestiżowym konkursie wynalazków – Concours Lépine.

Pochylenie pod kątem 16º gwarantuje optymalny komfort, korzystne ułożenie maluszka dla kręgosłupa, bioderek oraz narządów wewnętrznych, a także ogranicza m.in. refluks żołądkowo-przełykowy. Taka pozycja sprzyja także bezpośredniemu kontaktowi wzrokowemu i zachęca do interakcji między rodzicem a dzieckiem. Materac wykonany jest z gąbki, która pracuje, nie odkształca się i zawsze wraca do swojego pierwotnego kształtu. Wysoka wytrzymałość gąbki zapewnia trwałość i najwyższą jakość produktu.

Przewijak jest wyposażony w nieprzemakalny pokrowiec ochronny, który można prać w pralce, zapewniając utrzymanie go w higienicznej czystości. Materiały użyte do produkcji posiadają certyfikat Oekotex Class 1, potwierdzający brak substancji szkodliwych dla skóry. Dzięki Sofalange maluchowi zapewnisz nie tylko komfort, ale także bezpieczeństwo i odpowiednie wsparcie podczas codziennych rytuałów pielęgnacyjnych.

Kolor: biały
Wyprodukowany we Francji.
Wiek: 0-36 m +
Materiał: pianka, bawełna
Wymiary: 740 x 450 x 190 mm
Waga: 780 gr

Instrukcja użytkowania:
Ostrzeżenie! Nie należy nigdy, ani na chwilę, pozostawiać dziecka bez opieki!
Przewijak należy umieścić na bezpiecznej, twardej, poziomej i równej powierzchni, o rozmiarach większych od rozmiarów materaca.
Nie jest on przeznaczony do przytrzymywania dziecka przewracającego się na bok. Musi być używany na odpowiednim podłożu, którego wymiary są wyraźnie większe, niż wymiary materaca (na przykład na łóżku), lub wyposażonym w barierki boczne, o wystarczającej wysokości i pod stałym nadzorem.
Nie wolno umieszczać materaca na wysokości powyżej klatki piersiowej użytkownika. Ten produkt nie jest materacem do spania.
Do produktu można dokupić dodatkowy pokrowiec na przewijak Sofalange, wykonany w 100% z certyfikowanej bawełny organicznej.
Grupa wiekowa: niemowlak (0-12 mies.), maluch (12-36 mies.)
Gwarancja: producenta 12 miesięcy
Płeć: chłopiec, dziewczynka
Wiek dziecka: 0 +, 3 m +, 4 m +, 6 m +, 9 m +, 12 m +, 18 m +, 2 lata +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.