Moonie, Szumiący miś organic z lampką - Sand

249,00 zł

4 oceny/ocen

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS63028

Polecamy z tej kategorii:

Sprawdź również:


Szumiący miś od marki Moonie to idealny przyjaciel do usypiania maluszka już od pierwszych chwil. Posiada bezpieczne i naturalne różowe szumy dzięki, którym pozwala szybciej wyciszyć i uspokoić maluszka. Miś posiada również lampkę, która idealnie sprawdzi się w nocy podczas karmienia lub przewijania maluszka. Świeci delikatnym światłem w 7 różnych kolorach. Posiada czujnik płaczu, który czuwa nad spokojnym snem maluszka i gdy tylko się przebudzi włącza różowy szum. Inteligentny czujnik zapamiętuję ostatnie ustawienie dźwięku i światła.  

Miś posiada prawdziwe nagrania różowych szumów, dzięki czemu szum bicia serca jest nagraniem z wnętrza brzucha mamy. Słysząc takie dźwięki dziecko potrafi szybciej się uspokoić i zasnąć. Szumy wygłuszają dźwięki z otoczenia co pozwala na spokojny sen maluszka podczas hałasów. Szumiący miś Moonie posiada również różne inne dźwięki : wiatr, górski potok, deszcze, fale morskie i kołyskę. 

Głośność jest regulowana co pozwala na odpowiednie dobranie poziomu dźwięku do potrzeb dziecka. 

Dlaczego różowe szumy?


Będąc w brzuchu mamy dzieci otoczone są dźwiękami o niskiej częstotliwości, dlatego miś Mooni został tak zaprojektowany, aby posiadał bezpieczne naturalne różowe szumy, w których dominują dźwięki o niskiej częstotliwości. 

Wiek: 0+

Zasilanie: kabel USB

Czas działania: 8h

Czas ładowania: 3h

Regulacja głośności

Wymiar misia: 28x16x10,5cm

Posiada certyfikat Oeko-Tex

Zgodna z dyrektywą bezpieczeństwa 2009/48/WE

Wyprodukowano w Polsce

Grupa wiekowa: niemowlak (0-12 mies.)
Płeć: dziewczynka
Wiek dziecka: 0 +, 3 m +, 6 m +, 9 m +, 12 m +
Oceny

Oceny 4 z 4

5 od 5 Gwiazdki


100%

0%

0%

0%

0%


Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.


May 18, 2022 11:15

Świetny produkt

Miś jest naprawdę fajnym gadżetem, idealnym na prezent. Tak funkcjonalność, jak i sam wygląd oceniam bardzo wysoko :) Można regulować głośność + korzystać z samej lampki. Polecam.

April 16, 2022 20:17

Cudny miś

Mięciutki,uroczy

March 23, 2022 00:00

Piękny miś

Bardzo nam się przydaje miś. Super jest to, że w jednej zabawce jest tyle przydatnych funkcji. Bardzo lubi mój synek szumy i bardzo go to uspokaja. Idealnie, że można regulować głośność zabawki, bo to jest bardzo przydatne w niektórych sytuacjach. Prześliczny jest ten miś i pewnie będzie ulubioną maskotką Polecam

January 5, 2022 00:00

Szumiś z ładnymi dzwiękami

Piękny miś. Dzwięk kalimby jest bardzo uspokajajàcy. Czujnik płaczu reaguje ale na naprawde głośny płacz..czyli wtedy gdy jest już za późno..ale to jedyny minus!