Moonie, Szumiący miś organic z lampką Cappuccino

199,20 zł

249,00 zł (oszczędź -49,80 zł)

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS63026

Polecamy z tej kategorii:

Sprawdź również:Szumiący miś Moonie z kolekcji Organic zwłaszcza odcień Cappuccino jest bardzo często wybierany w naszym sklepie na prezent. Jest to też gwarancja zawsze trafionego prezentu bo świeżo upieczony rodzic będzie miał od razu swojego małego pomocnika do usypiania. 
Szumiący miś Moonie Organic to niepowtarzalna pomoc w usypianiu niemowląt. Po uroczych króliczkach, Polska marka Moonie wypuściła na rynek kolekcje uroczych misiów w stylu retro. Szumiący miś organic Cappuccino wykonany jest z bawełny organicznej uprawianej na ekologicznych plantacjach w Europie. W trosce o naszą planetę, Moonie proponuje produkt całkowicie bezpieczny dla środowiska. Do farbowania tkaniny, z której wykonane są szumiące misie Moonie, wykorzystano barwniki naturalne, nie zwierające szkodliwych i toksycznych składników.  Wypełnienie tego misia pochodzi w 100% z recyklingu. Nawet kartonowe opakowanie świadczy o dużej trosce o środowisko. 

 
Piękny retro miś w odcieniach Cappucino ma ukryte w brzuszku świecące serce misia, która wydaje łagodzące szumy.

 

Szumiący miś Moonie Organic Cappuccino niezastąpiony w usypianiu

Szumiący Miś Moonie Cappuccino jest często  kupowany jeszcze na etapie kompletowania wyprawki. Nic dziwnego dziś mamy chcą się przygotować na długo przed planowanym porodem. Nie od dziś wiemy, że szumy mają pozytywny wpływ na dziecko. Szumy różnego rodzaju, które słyszy dziecko w łonie matki, uspokajają niemowlę.  
W szumiącym Misiu Moonie Organic, zastosowana różowy szum, który jest  lepiej odbierany przez niemowę niż biały szum. Różowy szum  charakteryzuje się tym, że ma niższe częstotliwości, dzięki czemu, jest bardziej naturalny dla ucha niemowlęcia.  Przypomina też bardziej naturalne szumy. 

Marka Moonie,  poszła  jeszcze dalej i specjalnie dla Twojego dziecka, wykorzystała w szumiącym misiu, prawdziwe dźwięki szumu, bicia serca mamy. "Prawdziwe" co oznacza, że były nagrywane wewnątrz brzucha mamy więc nie znajdziecie bardziej naturalnych dźwięków. Ten sam dźwięk bicia serca mamy uspokoi niemowlaka i da mu poczucie bezpieczeństwa. 
Szum fal morskich, natomiast,  pochodzi znad Bałtyku. Odgłosy górskiego strumienia pochodzące z Polskich Tatr.
Szumiący miś  Moonie Cappuccino ma wgrane 5 różnych odgłosów 


bicie serca
górski potok
deszcz
fale morskie
wiatr

Moonie  Organic Cappuccino


Różowe szumy mają to do siebie, że wygłuszają dźwięki pochodzące z otoczenia, dzięki czemu domowe hałasy nie wybudzą Maluszka ze snu. Ponadto, różowy szum, korzystnie wpływa na podtrzymywanie spokojnego snu dziecka.

Możliwość regulacji głośności, pozwala dobrać natężenie głośności w zależności od otoczenia. Jest to bardzo ważne, ponieważ dziecko nie powinno mieć włączonego mocnego dźwięku. Zaleca się by urządzenie emitujące sumy nie znajdowało się zbyt blisko łówki niemowlaka. 

 

A co jeśli dziecko wybudzi się w nocy? 

Gdy nagle dziecko wybudzi się ze snu, szumiący miś ma bardzo praktyczną funkcję inteligentnego czujnika płaczu.  Polega to na tym, że gdy tylko czujnik wykryje płacz, ostatni szum uruchamia się automatycznie i Maluszek znowu zasypia.  Po 30 minutach szum wycisza się automatycznie. Okres czuwania szumiącego misia trwa 3 godziny.  Szumiący miś Moonie z lampką nocną

Szumiący miś Moonie Organic Cappuccino ma jeszcze jedną, niezwykle wygodną funkcję - funkcję lampki nocnej. Po drugiej stronie urządzenia emitującego szumy, znajduje się bezpieczna lampka LED. Lampka ta jest bezpieczna dla dzieci i nie nagrzewa się. Lampka nocna w misiu Moonie może świecić na 7 różnych odcieni. Jest pomocna podczas nocnego karmienia, lub dla dzieci, które boją się ciemności.
Niezależnie od dźwięku i szumu, lampka może być też włączona przez całą noc. Może funkcjonować bez włączonych szumów. 


Szumiący miś Cappuccino 

Szumiący miś wygodny sposób ładowania USB 

 

Miś szumiący Moonie Cappuccino jest przyjazny dla środowiska i nie potrzebujemy do niego baterii. Ładujemy szumiącego misia za pomocą kabla USB. Jest to nie tylko wygodny, ale i ekologiczny sposób. W pełni naładowany szumiący Miś starczy na 8 godzin ciągłej pracy. Do zestawu wraz z misiem i urządzeniem emitującym dźwięki i światło dołączony jest kabel USB.Szumiący miś Moonie z kolekcji Organic zwłaszcza odcień Cappuccino jest bardzo często wybierany w naszym sklepie na prezent. Jest to też gwarancja zawsze trafionego prezentu bo świeżo upieczony rodzic będzie miał od razu swojego małego pomocnika do usypiania. 

Wymiary szumiącego misia MOONIE Organic Cappuccino - 28 x 16 x 10,5 cm

Wymiary opakowania Misia Moonie Cappuccino : 30 x 20 x 11 cm

Waga w opakowaniu: 0,5 KG

Grupa wiekowa: niemowlak (0-12 mies.)
Gwarancja: producenta 12 miesięcy
Płeć: dziewczynka
Wiek dziecka: 0 +, 3 m +, 6 m +, 9 m +, 12 m +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.