Lista produktów marki iiamo

iiamo jest młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą z siedzibą w Danii (Kopenhaga).

Jej celem jest uczynienie życia rodziców małych dzieci lepszym i łatwiejszym w myśl koncepcji "Easy Living".

Firma w swoim asortymencie posiada artykuły dla niemowląt, które wyróżniają się zarówno innowacyjnością i funkcjonalnością jak i nietuzinkowym wyglądem.

Produkty iiamo zawdzięczają swoje wyjątkowe wzornictwo współpracy iiamo ze światowej sławy projektantem Karimem Rashidem.

Pierwszym opatentowanym produktem firmy iiamo jest samopodgrzewająca się butelka iiamo, która została bardzo szybko doceniona przez rodziców jak również zdobyła wiele nagród za design i innowacyjność:

2010 Kind und Jugend Innovation Award - Najbardziej prestiżowe targi dziecięce. Nagroda została wyłoniona spośród 200 innych produktów dla dzieci i oceniane przez jury światowej klasy.

2010 Pentaward - międzynarodowy konkurs poświęcony projektowaniu opakowań. Pierwsza nagroda w tej kategorii dla firmy duńskiego pochodzenia. Nagroda (srebro) zdobyli wspólnie: Box House i Karim Rashid Studio.

2009 Good Design Award - Jedna z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa na świecie (inni Laureaci to firmy Apple, Aston Martin i NASA).