Little Dutch, Zestaw do domku rodzina Evi

36,91 zł

45,00 zł (oszczędź -8,09 zł)
Treść: 1 szt.

Aktualnie nie jest dostępny

Wzór
Numer produktu: PS75562.2

Polecamy z tej kategorii:

Sprawdź również:


Odkryj urok rodzinnej zabawy z zestawem drewnianych laleczek Rodzina   od Little Dutch! Ten uroczy zestaw składa się z czterech postaci: taty, mamy, syna i córki, która z pewnością zdobyła już Wasze serca swoim urokiem!

Figurki Little Dutch do domku dla lalek 

Teraz możesz wprowadzić do swojego domku dla lalek dawkę radości i fantazji dzięki tym wyjątkowym figurkom. Laleczki, o imionach tak bliskich i rodzinnych, są wykonane z drewna o certyfikacie FSC, co oznacza, że dbamy nie tylko o radość Twojego dziecka, ale także o naszą planetę. Powierzchnia lalek pokryta jest delikatnymi farbami na bazie wody, co sprawia, że są one nie tylko piękne, ale także bezpieczne dla maluchów. Zestaw figurek rodzina, to nie tylko doskonały dodatek do nowego domku dla lalek Little Dutch, ale także gwarancja wielu godzin niezapomnianej zabawy.

Figurki Little Dutch idealne do odgrywania ról 


Dzieci mogą wcielać się w role różnych członków rodziny, rozwijając swoją kreatywność i wyobraźnię podczas fantastycznych przygód. Wysokość figurek wynosząca 7,3 cm sprawia, że są one idealnymi rozmiarami do rąk małych odkrywców. Opakowanie o wymiarach 10,5 x 17,5 x 4 cm sprawia, że zestaw jest łatwy do przechowywania, a także świetnym pomysłem na prezent dla malucha w wieku 3 lat i więcej.

Ilość elementów: 4 laleczki
 Wysokość figurek: 7,3 cm
 Wymiary opakowania: 10,5 x 17,5 x 4 cm

 Co więcej, wszystkie zestawy do domku Little Dutch są ze sobą kompatybilne, dzięki czemu masz możliwość stworzenia własnego, unikalnego domku dla lalek, dopasowanego do gustu i wyobraźni Twojego dziecka.

Pozwól swojej pociesze rozwinąć się w magicznym świecie kreatywnej zabawy z "Rodziną Rosy" od Little Dutch!
Grupa wiekowa: przedszkolak (3-6 lat), wiek szkolny (6-9 lat)
Płeć: dziewczynka
Wiek dziecka: 3 lata +, 4 lata +, 5 lat +, 6 lat +, 7 lat +, 8 lat +, 9 lat +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.