Janod, Magnetyczna układanka Magneti'stories Przyjęcie w lesie

38,25 zł

45,00 zł (oszczędź -6,75 zł)

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS76422

Wprowadzając do świata dziecięcych zabaw magnetyczną układankę, zapewnia się maluchom inspirującą rozrywkę, która równocześnie stymuluje rozwój kreatywności i wyobraźni. Dzięki zestawowi zawierającemu 30 magnetycznych elementów - od leśnych zwierząt po urodzinowe dekoracje i prezenty - dzieci mogą układać własne historie na trzyczęściowej, rozkładanej planszy magnetycznej.

 Układanka będąca mieszanką zabawy i edukacji wspiera zdolności manualne, uczy projektowania oraz budowania, jednocześnie rozwijając małą motorykę. Magnesy pozwalają na bezgraniczną kreatywność, zachęcając do wymyślania opowieści i rozbudzając zmysł artystyczny i logiczne myślenie.

 Funkcjonalność układanki zostaje podkreślona poprzez eleganckie opakowanie w formie książki, które ułatwia przechowywanie oraz sprawia, że układanka jest atrakcyjnym pomysłem na prezent. Dzięki tym cechom, zabawka cieszy się ogromną popularnością wśród dzieci w różnym wieku, a także stanowi trwałą wartość, zapewniającą rozrywkę na długi czas.

wiek: 3+
 liczba elementów: 31
materiał: magnes/twardy karton FSC
Wymiary produktu: 18 x 1 x 55,5 cm
wymiary opakowania: 18 x 3 x 18 cm
Grupa wiekowa: przedszkolak (3-6 lat)
Płeć: chłopiec, dziewczynka
Wiek dziecka: 3 lata +, 4 lata +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.