Duże karty kontrastowe 6 mies.+ 9 mies.+ CzuCzu

28,33 zł

39,90 zł (oszczędź -11,57 zł)

Natychmiast dostępny, czas dostawy 24h

Numer produktu: PS72292

Polecamy z tej kategorii:

Sprawdź również:


Ta poręczna książeczka jest idealna do pokazywania i interaktywnego czytania z maluchem, wspierając harmonijny rozwój wszystkich funkcji poznawczych dziecka. Ilustracje są specjalnie dostosowane do rozwijającego się wzroku i umiejętności niemowląt, co sprawia, że jest to doskonała opcja dla rodziców, którzy chcą wprowadzić swoje dziecko w świat literatury.

Książeczka kontrastowa do pokazywania to doskonały sposób na stymulowanie rozwijającego się umysłu dziecka. Proste rymowane czytanki i wyrażenia dźwiękonaśladowcze pobudzają wyobraźnię i zachęcają do aktywnego udziału w zabawie. Książeczka kontrastowa zawiera ilustracje przedmiotów, zwierząt i postaci w kontrastujących kolorach, co pomaga maluchowi w nauce rozpoznawania kolorów, przeciwieństw oraz poznawaniu różnych przedmiotów.

Do zestawu dołączyliśmy poradnik z informacjami o rozwoju w pierwszym roku życia oraz pomysłami na wykorzystanie książeczki. Dzięki temu będziesz miał dostęp do wskazówek dotyczących tego, jak najlepiej wykorzystać książeczkę i jak rozwijać różne umiejętności u dziecka.

Bawcie się razem i odkrywajcie świat! Ta edukacyjna książeczka kontrastowa to doskonały sposób na budowanie wyjątkowej więzi między rodzicami a dzieckiem oraz na rozwijanie umiejętności poznawczych malucha.
Grupa wiekowa: niemowlak (0-12 mies.)
Płeć: chłopiec, dziewczynka
Wiek dziecka: 6 m +, 9 m +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.