Beaba, Wielofunkcyjny podgrzewacz i sterylizator parowy do butelek i słoiczków 5w1 Multi Milk Night blue

329,00 zł

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS76204

Praktyczny podgrzewacz do butelek i słoiczków francuskiej marki BEABA to wielofunkcyjne urządzenie 5w1, które zapewnia wygodne przygotowywanie posiłków dla niemowląt. Działa zarówno poprzez szybkie podgrzewanie parowe, jak i w kąpieli wodnej, umożliwiając równomierne podgrzewanie i rozmrażanie posiłków. Ostatnia opcja pozwala na zachowanie pełni składników odżywczych w mleku matki.

Podgrzewacz jest wyposażony w ergonomiczny kształt, optymalne rozmiary i nowoczesny design. Ciemnogranatowa baza z metalicznymi detalami oraz dotykowy ekran sprawiają, że urządzenie prezentuje się stylowo. Na ekranie znajdują się przyciski on/off oraz ikony 5 automatycznych programów, takich jak szybkie podgrzewanie parą, kąpiel wodna, podgrzewanie posiłków, rozmrażanie i sterylizacja. Czas i temperaturę można regulować za pomocą przycisków + i –, a instrukcja zawiera wskazówki dotyczące dostosowania czasu grzania do ilości i rodzaju naczynia (szkło/tworzywo).

Urządzenie posiada także przezroczyste, wysokie wieczko, które zapewnia cyrkulację powietrza, utrzymując posiłek dłużej ciepłym. Podgrzewacz może pełnić również funkcję sterylizatora do butelek, słoiczków i smoczków. Dodatkowo wyposażony jest w koszyczek z uchwytem ułatwiający wkładanie i wyciąganie podgrzewanych produktów. Doskonale sprawdzi się z butelkami do karmienia, niewielkimi słoiczkami i pojemnikami.

Wiek: 0+
Materiał: BPA free
Wymiary: 139 x 135 x 297 mm
Waga: 610 gr
Grupa wiekowa: niemowlak (0-12 mies.)
Płeć: chłopiec, dziewczynka
Wiek dziecka: 0 +, 3 m +, 4 m +, 6 m +, 9 m +, 12 m +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.