Oryginalne produkty marki Glo Pals
Glo Pals to marka tworząca kreatywne zabawki dla dzieci. Została założona przez Amerykankę, Anna Claire Vollers. Postawiła ona na tworzenie produktów, które łączą elementy zabawy i nauki dla dzieci, podkreślając jednocześnie znaczenie bezpieczeństwa.
Głównym produktem marki są kolorowe, świecące kostki, które reagują na kontakt z wodą. Kostki te są bezpieczne dla dzieci, a ich cel to zachęcenie dzieci do nauki i zabawy poprzez interakcję z wodą.
Kostki sensoryczne Glo Pals zostały zaprojektowane, aby pomóc dzieciom z problemami sensorycznymi lub tym, które nie lubią kąpieli, znaleźć radość i komfort w tej codziennej czynności. Glo Pals podkreśla, że bezpieczeństwo i zadowolenie dzieci są dla nich najważniejsze. Stąd też ich produkty są przetestowane pod kątem bezpieczeństwa, a baterie są zamknięte w szczelnych obudowach. Te magiczne świecące kostki zostały stworzone, aby pokonać strach dzieci przed wodą, Glo Pals aktywują się, kiedy zanurzone są w wodzie, emitując żywe kolory, które zachwycą zarówno młodszych, jak i starszych! Towarzysze zabawy o różnych osobowościach, które uczynią kąpiel bardziej atrakcyjną!

Marka jest zaangażowana w działania charytatywne, wspierając różne organizacje i inicjatywy, które pomagają dzieciom.