Little dutch, Zabawka edukacyjna dla niemowląt trójkąt Flowers & Butterflies

197,10 zł

219,00 zł (oszczędź -21,90 zł)

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS70255

Zabawka edukacyjna dla niemowląt trójkąt marki Little Dutch to produkt, który jest idealny dla niemowląt. Idealnie sprawdzi się do zabawy na brzuszku. Zabawka wykonana jest z miłej i przyjemnej w dotyku tkaniny, a także posiada piękny wzór w kwiaty i motyle, który spodoba się każdej dziewczynce. Ma śliczne pastelowe kolory, które utrzymane są w całej kolekcji  Flowers & Butterflies.

Zabawka edukacyjna dla niemowląt 

Zabawka edukacyjna dla niemowląt trójkąt pomaga rozwijać koordynacje ruchowo-wzrokową u dzieci, a także pomaga ćwiczyć mięśnie szyi i ramion. Jest świetnym sposobem na pobudzenie rozwoju niemowląt. Zabawkę można użyć do ćwiczeń motorycznych i sensorycznych. Pomaga ona także w rozwijaniu umiejętności manualnych i koordynacji oko-ręka. 
Dzięki licznym metkom i elementom wystającym , trójkąt stymuluje rozwój sensoryczny. Posiada bezpieczne lusterko oraz kolorowe wystające elementy, które szeleszczą i mają różne faktury. Niemowlęta uwielbiają tego typu doznania, a ciekawe doznań będą sięgały do zabawki ćwicząc tym samym mięśnie barków. 
Zabawka edukacyjna posiada również grzechotkę, która stymuluje zmysł słuchu. Na tym wyjątkowym trójkącie edukacyjnym znajduje się kwiatek, który przyczepia dziecko za pomocą rzepu do nosa króliczka. 

Zabawka jest lekka, dzięki czemu niemowlę może bezpiecznie się nią bawić. Jest kolorowa i bardzo atrakcyjna dla maluchów. Pomaga rozwijać zmysły dotyku, słuchu i wzroku u niemowląt.
Zabawka edukacyjna dla niemowląt trójkąt Little Dutch to świetny pomysł na prezent.

Zabawka dla niemowląt trójkąt edukacyjny Little Dutch


Jest to idealna zabawka dla dziecka, które leży na brzuszku i jest w wieku od 6 do 12 miesięcy.

Wiek: 0+ 
Wymiary: 35 x 19 x 20 cm 
Zgodność z normą: EN-71-1-2-3

 

Grupa wiekowa: niemowlak (0-12 mies.)
Płeć: dziewczynka
Wiek dziecka: 0 +, 3 m +, 6 m +, 9 m +, 12 m +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.