Little Dutch, puzzle Duo Flowers & Butterflies

62,00 zł

1 ocena

Wyślemy do 2 dni (robocze), czas dostawy 24h

Numer produktu: PS69108

Polecamy z tej kategorii:

Sprawdź również:


Puzzle Duo to świetna zabawka, którą warto dziecku podarować ok 2 roku życia. Puzzle niezwykle korzystnie wpływają na rozwój dziecka. Przede wszystkim w tym wieku rozwijają małą motorykę i pozwalają ćwiczyć małe rączki. Ale układanie puzzli ma wielką moc gdyż korzystnie wpływają na koncentracje, naukę logicznego myślenia. Puzzle doskonale wpływają na mózg. Obie półkule mózgu dziecka pracują wówczas jednocześnie, co wspomaga kreatywność i logiczne myślenie. 

Dlatego też warto dawać dzieciom już od najmłodszych lat możliwość układania puzzli. Puzzle Duo marki Little Dutch są niezwykle proste w układaniu Właśnie puzzli Duo Little Dutch warto zaczynać przygodę z puzzlami. Puzzle składają się tylko z 2 elementów, które należy dopasować więc topień trudności dla 2 latka jest dostosowany do jego umiejętności. Puzzle Duo Little Dutch przedstawiają piękne ilustracje zwierząt. Pastelowe, piękne tonacje i obrazki niczym akwarelowe prace, zachęcają swoją estetyką do zabawy i dopasowywania puzzli w pary. 
10 zestawów puzzli przedstawia mamę zwierzątko i ich dzieci. Należy je dopasować w rodziny. Znajdziemy tam urocze biedronki, pszczółki, ptaszki. 


Puzzle Duo niezwykle trwałe 

Każdy element Puzzle Duo Little Dutch jest wykonany z wytrzymałego kartonu. Elementy są na tyle duże, że 2 latek nie będzie miał z nimi trudności podczas układania. Całość zapakowana w estetyczne pudełko i idealnie nadaje się na prezent. 

Wiek: rekomendowany wiek dla puzzli Duo Little Dutch - 2 +
Wymiary Puzzli Duo Little Dutch 21,5 x 21,5 x 5,5 cm 

Grupa wiekowa: maluch (12-36 mies.), przedszkolak (3-6 lat)
Płeć: dziewczynka
Wiek dziecka: 2 lata +, 3 lata +
Oceny

Oceny 1 z 1

5 od 5 Gwiazdki


100%

0%

0%

0%

0%


Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.


August 4, 2022 11:55

Puzzle Duo Flowers & Butterflies marki Little Dutch

to był strzał w 10! Idealnie sprawdziły się jako pierwsze puzzle. Układanie ich nie sprawiło dziecku większych problemów, zachęcało do odnajdywania małych jeżyków lub na odwrót - np. mamy biedronki ;) Są solidnie wykonane, wytrzymałe i z pięknymi ilustracjami.