Little Dutch, Karuzela do łóżeczka Sailors Bay

311,50 zł

345,00 zł (oszczędź -33,50 zł)
1 ocena

Wyślemy do 2 dni (robocze), czas dostawy 24h

Numer produktu: PS69107

Polecamy z tej kategorii:

Sprawdź również:


Karuzela do łóżeczka dla chłopca to urocze materiałowe zabawki zawieszone na drewnianym mobilu. Karuzela do łóżeczka to często pierwsza zabawka, jaką kupuje młody rodzic, zanim pojawi się jeszcze dziecko. Karuzela do łóżeczka dla chłopca to nowa kolekcja Little Dutch Sailors Bay. Zaprojektowana jest z myślą o chłopcach, gdyż zabawki są w tylu morskim - latarnia, statek, rybki, pelikan i mewa. Specjalnie wyprofilowany drewniany pałąk utrzymuje karuzelę i kręcące się zabawki na wysokości pępka chłopca stymulują jego wzrok i słuch. Wszystkie 5 zabawek kręcą się przed maluszkiem, a on może obserwować ten ruch, co dzieci uwielbiają.

Pałąk od spodu ma podklejony filc, dzięki czemu nie ryzuje elementów szczebelków i karuzela dobrze przylega do łóżeczka.

Karuzela do łóżeczka dla chłopca jest częścią obszernej kolekcji Sailors Bay, w której znajdziemy matę edukacyjną, zawieszkę do wózka, spiralkę do fotelika, wibrujące zabawki, piszczałkę i wiele innych ciekawych zabawek dla chłopców.

Wiek: rekomendowany od 0-6 miesiąca życia

Wymiary karuzeli dla chłopca : 37 x 52 x 75 cm

Karuzela do łóżeczka jest zgodna z normami: EN-71-1-2-3

Karuzela do łóżeczka dla chłopca wykonana jest z drewna z certyfikatem FSC®

Grupa wiekowa: niemowlak (0-12 mies.)
Płeć: dziewczynka
Wiek dziecka: 0 +, 3 m +, 6 m +
Oceny

Oceny 1 z 1

5 od 5 Gwiazdki


100%

0%

0%

0%

0%


Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.


September 15, 2022 10:02

Piękna karuzela dla chłopca

Podczas kompletacji wyprawki zastanawiałam się nad zakupem karuzeli do łóżeczka dla dziecka. Przeglądając fora znajdowałam różne opinię na temat posiadania karuzeli. Jednak koleżanka mnie przekonała i była to wspaniała decyzja. Kupiłam karuzelę do łóżeczka dla synka. Karuzela ma bardzo ładnie grającą pozytywkę, która działa uspokajająco na maluszka. Pięknie się prezentuję. Polecam każdej mamie :)