Little Dutch, mata edukacyjna dla chłopca Sailors Bay

294,38 zł

359,00 zł (oszczędź -64,62 zł)
1 ocena

Wyślemy do 2 dni (robocze), czas dostawy 24h

Numer produktu: PS68904

Polecamy z tej kategorii:

Sprawdź również:


Mata edukacyjna dla chłopca, holenderskiej marki Little Dutch, to prawie 2 metry kwadratowe zabaw i aktywności interaktywnych. Little Dutch mata jest dedykowana dla chłopców z uwagi na nadmorską stylizację, jednak nie ulega wątpliwości, że na takiej macie może bawić się również i dziewczynka. Piękny błękit maty Little Dutch zachęca do zabawy niczym nad polskim morzem w Sopocie. Delikatne przeszycia na miękkiej macie, stwarzają wrażenie fal. A przyczepione na niej zabawki zachęcają do odkrywania atrakcji. Zabawki też stymulują zmysł słuchu, dotyku i wspierają koordynacje ręka-oko. 

Little Dutch mata dla niemowląt 

Mata edukacyjna dla chłopca z kolekcji Sailors Bay przeznaczona jest dla niemowląt już od pierwszych tygodni. Dziecko wówczas większość czasu spędza w pozycji leżącej w pobliżu mamy czy taty. Marka Little Dutch oferuje możliwość dokupienia do maty drewnianego pałąka z zabawkami, który mocujemy nad dzieckiem. Takie niemowlę ma wówczas idealny zestaw, który jest jednocześnie matą edukacyjną. Gdy niemowlę kładziemy na brzuszku, ma ciekawe aktywizujące zabawki, które stymulują jego zmysły. Zwłaszcza zmysł słuchu dzięki szeleszczącym elementom. Mimo, iż leżenie na brzuszku jest dla niemowlaka dużym wysiłkiem, atrakcje jakie oferuje mata Little Dutch, absorbują jego uwagę. 
Warto też zmieniać miejsca, w których leży dziecko, bo odkrywało nowe aktywności i zabawy. 


Little Dutch mata

Z czasem, gdy dziecko będzie już silniejsze i będzie bardziej interesowało się otoczeniem. Będzie odkrywać poszczególne stacje na macie Little Dutch. 
Mata edukacyjna dla chłopca Saillors Bay oferuje 5 ciekawych stacji z atrakcjami. 

- duży pelikan, który ma wyciąganą rybkę,
- statek z elementami, szeleszczącymi, lusterkiem, w którym dziecko może się przejrzeć i cały ciąg metek, którymi zaczynają  się interesować dzieci ok 3 miesiąca 
- ptaszek i mewa na sznureczku z piszczałką w środku
- do chmurki przyczepiony jest ptaszek z grzechotką 
- chmurka z gryzakiem i okrągłą grzechotką 

Mata edukacyjna dla chłopca

 

Mata Little Dutch jest gruba i dzięki temu miękka, idealnie amortyzuje i izoluje. Little Dutch mata może służyć również jako dywanik podłogowy w pokoju dziecka. 

Ponieważ nowa kolekcja Little Dutch dla chłopców w swojej ofercie ma szereg ciekawych i aktywizujących zabawek, jest to ogromna inspiracja jako pomysł na prezent. Wiek: rekomendowany od urodzenia 

Wymiary: 80 x 100 x 8 cm

Zgodność z normą: EN-71-1-2-3

Grupa wiekowa: niemowlak (0-12 mies.), maluch (12-36 mies.)
Płeć: dziewczynka
Wiek dziecka: 0 +, 3 m +, 6 m +, 9 m +, 12 m +, 18 m +
Oceny

Oceny 1 z 1

5 od 5 Gwiazdki


100%

0%

0%

0%

0%


Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.


August 3, 2022 12:04

Mata edukacyjna Sailors Bay od Little Dutch

Jestem zachwycona nową kolekcją! Mata spełnia swoją funkcję. Posiada sporo atrakcji dla maluszka, które zachęcają do odkrywania prawie dwóch metrów kwadratowych! Świetnie sprawdza się dla niemowlaków, jest całkowicie bezpieczna a troszkę większym maluszkom dostarcza dużo aktywności i zachęca do ruchu. Jest starannie wykonana i bardzo miękka. Nadmorski motyw pięknie się prezentuje.