BabyBjorn, leżaczek BLISS MESH - Szary Beż

999,00 zł

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS67820

Polecamy z tej kategorii:

Sprawdź również:


Leżaczek Babybjorn Bliss to obowiązkowy produkt na liście wyprawkowej. 

Jest to najczęściej wybierany leżaczek przez klientów naszego sklepu www.fabrykawafelkow.pl. Leżaczek został zaprojektowany i skonstruowany przy ścisłej współpracy z pediatrami, dlatego nadaje się dla dzieci już od pierwszych tygodni życia. Posiada 3 różne stopnie nachylenia w zależności od wieku dziecka. Wykonując delikatne ruchy dziecko wprawia leżaczek w delikatne kołysanie. Takie  kołysanie jest przyjemne dla najmłodszych dzieci i często skutkuje zaśnięciem. Leżaczek zapewni idealne miejsce do odpoczynku, obserwacji otoczenia zabawy, ale przede wszystkiem dziecko jest blisko mamy i taty.

Niezwykle przydatny jest w codziennych czynnościach kiedy dziecko nie lubi tracić rodzica z pola widzenia. Leżaczek Babybjorn szybko się składa, jest lekki i możemy szybko go przenieść w inne dogodne dla nas miejsce, lub tez zabrać go ze sobą na wyjazd czy do dziadków. 

Mechanizm regulujący stopień nachylenia jest bardzo prosty w zastosowaniu i szybko z poziomu do spania możemy zmienić na wyższy poziom do zabawy, Dodatkowo leżaczek posiada zabezpieczenie, przed umyślnym złożeniem.

Gdy dziecko już zaczyna interesować się  zabawkami, możemy dokupić zabawkę, którą montuje się po obu stronach leżaczka i zapewni wiele godzin przyjemnej zabawy.  

Poszycie Bliss posiada delikatne otworki wentylacyjne dzięki czemu  dziecko nie będzie się pocić nawet latem, a rodzic będzie miał komfort w utrzymaniu czystości. Materiał bardzo łatwo się pierze i błyskawicznie wysycha. 

Ergonomiczny kształt leżaczka pozwala na prawidłowe ułożenie główki i kręgosłupa. Materiałowe siedzisko dopasowywyuję się do dziecka co pozwala odpowiednio rozłożyć jego masę. 

Bezpieczeństwo i atesty

Materiały wykorzystane do produkcji leżaczka są bezpieczne i przyjemne dla skóry dziecka. Posiadają testy i spełniają normy certyfikatu Oeko-Tex Standard 100 klasa I. Oznacza to, że materiał jest wolny od niezdrowych substancji i alergenów. 

Od urodzenia do 2 roku życia

Leżaczek: waga dziecka 3,5 - 9 kg

Najwyższa pozycja: 9 kg

Średnia pozycja: 9 kg

Najniższa pozycja: 7 kg

Fotelik: waga dziecka do 13 kg

Najwyższa pozycja: 13 kg

Średnia pozycja: 10 kg

Najniższa pozycja: 7 kg

Materiał główny: 100% poliester

Materiał dodatkowy: 100% poliester

Waga: 2,1 kg

Najwyższa pozycja: 39 x 79 x 56 cm

Po złożeniu: 39 x 89 x 11 cm

Gwarancja 36 m

Grupa wiekowa: niemowlak (0-12 mies.), maluch (12-36 mies.)
Gwarancja: producenta 36 miesięcy
Płeć: dziewczynka
Wiek dziecka: 0 +, 3 m +, 6 m +, 9 m +, 12 m +, 18 m +, 2 lata +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.