Oryginalne produkty marki BabyBjorn
BABYBJORN sztućce 4szt. powder blue
71,49 zł 85,00 zł
BABYBJORN sztućce 4szt. powder pink
84,50 zł 85,00 zł
BABYBJORN sztućce 4szt. powder yellow
84,50 zł 85,00 zł
BABYBJORN zestaw do karmienia powder blue
134,50 zł 135,00 zł
BABYBJORN zestaw do karmienia powder pink
134,50 zł 135,00 zł
BABYBJORN zestaw do karmienia powder yellow
134,50 zł 135,00 zł
BABYBJORN śliniak powder blue
59,00 zł
BABYBJORN śliniak powder green
57,32 zł 59,00 zł
BABYBJORN śliniak powder pink
59,00 zł
BABYBJORN śliniak różowy
58,50 zł 59,00 zł

Pierwszym produktem marki Babybjorn był dziecięcy leżaczek bujaczek z materiałowym poszyciem, który w 1963 roku był konsultowany i oceniany przez licznych pediatrów i fizjoterapeutów, którzy pozytywnie ocenili produkt. Od tego czasu niemowlęta już nie tylko leżały w łóżeczkach, ale mogły obserwować świat z całkiem nowej perspektywy.


W 1965 życie właściciela firmy Babybjorn zmieniło się diametralnie. Otóż na świat przyszło jego potomstwo w odstępie 11 miesięcy, co oznaczało spore wyzwanie dla rodziców.
Potrzeba ułatwienia  i usprawnienia opieki nad dziećmi zaowocowała ciekawymi pomysłami na nowe produkty Babybjorn.
Do kultowego leżaczka Babybjorn, który cieszy się ogromnym powodzeniem i uznaniem rodziców, dołączyły nosidełka Baby Carrier Oryginał, a następnie akcesoria do karmienia i higieny dzieci. Obecnie firma Babybjorn sprzedaje swoje produkty aż w 50 krajach. Nadal leżaczek  bujaczek Babybjorn jest ich flagowym produktem.

Babybjorn leżaczek to komfort i bezpieczeństwo 


Jak już wspominaliśmy, na każdym etapie powstawania nowego produktu, firma konsultuje ze specjalistami bezpieczeństwo. Tak właśnie było przy powstawaniu Leżaczka balance Babybjorn, który ma pozytywne opinie ortopedów i pediatrów.
Leżaczek Babybjorn jest tak zaprojektowany, że nawet niemowlę może z niego korzystać już od pierwszych dni. Odpowiedni kąt nachylenia sprawia, że ciężar dziecka odpowiednio się rozkłada i jest bezpieczne dla kręgosłupa i bioderek niemowlaka.
Poszycie leżaczka, wzory i materiały zmieniają się podążając za aktualnymi trendami  natomiast konstrukcja zostaje od lat  niezmienna.

 

 

Bezpieczne materiały


Leżaczki i nosidełka Babybjorn wykonane są z certyfikowanych tkanin posiadających certyfikat Oeko-Tex Standard 100, Class 1. Stanowi to gwarancję iż tkaniny wykorzystywane do produkcji leżaczków balance modelu Mesh, Bliss  są  bezpieczne dla dzieci. 

 

Babybjorn akcesoria do karmienia i higieny 

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom rodziców i ich dzieci, firma Babybjorn zaprojektowała wygodne nocniki z oparciem, krzesełko do karmienia jak również szeroki wachlarz zestawów do jedzenia. Jako  jedna z pierwszych firm w tej branży zaproponowała śliniaczki z rynienką, które są niezwykle funkcjonalne  i wygodne  podczas nauki samodzielnego jedzenia.

W ciągu ostatnich 10 lat obserwujemy w naszym sklepie ogromne zainteresowanie produktami tej szwedzkiej marki. Produkty Babybjorn kojarzą się nam jako funkcjonalne, wygodne, praktyczne ale i również ładne. Połączenie dobrego gustu i doświadczenia owocuje rewelacyjnymi produktami, które są dobrze znane przez klientów naszego sklepu.