BabyBjorn, leżaczek BLISS MESH - Antracytowy Leopard

999,00 zł

3 oceny/ocen

Natychmiast dostępny, czas dostawy 24h

Numer produktu: PS64614

Polecamy z tej kategorii:

Sprawdź również:
Leżaczek BABYBJÖRN wspiera rozwój motoryki i zmysłu równowagi u Twojego dziecka
Leżaczek BabyBjorn zapewnia Twojemu dziecku przytulne miejsce do zabawy i odpoczynku. Porusza się dzięki naturalnym i spontanicznym ruchom dziecka. Dziecko bujając się rozwija zdolności motoryczne oraz równowagę w całkowicie naturalny dla siebie sposób. Młodsze dziecko można delikatnie i cicho kołysać ręką lub stopą.

Ergonomiczny kształt - prawidłowe ułożenie główki i kręgosłupa
Leżaczek BABYBJÖRN Bliss, zapewnia prawidłowe podparcie pleców oraz główki dziecka. Leżaczek posiada specjalnie skrojone, materiałowe siedzisko, które dopasowuje się do dziecka, odpowiednio rozkładając jego masę. Odpowiednie ułożenie i wsparcie dziecka jest wyjątkowo ważne we wczesnym dzieciństwie, kiedy maluszek ma jeszcze słabo rozwinięte mięśnie.

Leżaczek i fotelik w jednym
Dzięki dwustronnemu poszyciu leżaczek BABYBJÖRN Bliss może być użytkowany zarówno jako leżaczek jak i fotelik. Leżaczek jest idealnym rozwiązaniem od okresu niemowlęcego do momentu, w którym dziecko nauczy się stabilnie siedzieć. Dla starszych, już chodzących dzieci leżaczek można łatwo przekształcić w wygodny fotelik - wystarczy zdjąć i odwrócić materiał z oparcia oraz zmienić jego stopień nachylenia.

Zaprojektowane z pediatrami
Leżaczek został zaprojektowany w bliskiej współpracy z pediatrami. Firma BABYBJÖRN współpracuje z najlepszymi lekarzami dziecięcymi, położnymi oraz psychologami. Ich ekspertyza medyczna jest bardzo ważna przy tworzeniu nowych rozwiązań i wprowadzaniu nowych produktów.

Bezpieczne i atestowane materiały
Wszystkie materiały użyte w leżaczku są delikatne i bezpieczne dla dziecka. Zostały przetestowane i spełniają normy certyfikatu Oeko-Tex Standard 100 klasa 1. Oznacza to, że są wolne od niezdrowych substancji i alergenów.

Idealny do wypoczynku i zabawy
Po zabawie przychodzi czas na odpoczynek. Leżaczek posiada aż 3 stopnie nachylenia. Łatwo i bezgłośnie można zmienić ustawienie z bardziej pionowego, przystosowanego do zabawy na niemalże poziome, idealne do wypoczynku. Mechanizm regulujący poziom nachylenia posiada specjalne zabezpieczenie przed przypadkowym złożeniem np. przez starsze rodzeństwo. Dzięki nowemu systemowi (złóż i nieś) można złożyć leżaczek do niewielkich rozmiarów i zabrać ze sobą na wakacje lub do dziadków.

SPECYFIKACJA PRODUKTU:
    Wiek: Od urodzenia do 2 roku życia
    Waga dziecka: 3,5 - 13 kg

Pozycja - leżaczek
    Waga dziecka dla najwyższej pozycji: 9 kg
    Waga dziecka dla średniej pozycji: 9 kg
    Waga dziecka dla najniższej pozycji: 7 kg

Pozycja - fotelik
    Waga dziecka dla najwyższej pozycji: 13 kg
    Waga dziecka dla średniej pozycji: 10 kg
    Waga dziecka dla najniższej pozycji: 7 kg

Materiał
Leżaczek spełnia standard Oeko-Tex Standard 100, klasa 1 dla produktów dziecięcych.
Certyfikat gwarantuje, że materiał jest odpowiedni dla malutkich dzieci, nie wywoła podrażnień oraz alergii.
Mesh: Materiał główny: 100% poliester; Materiał dodatkowy: 100% poliester

Parametry
    Waga: 2,1 kg
    Po rozłożeniu: 39 x 79 x 56 cm
    Po złożeniu: 39 x 89 x 11 cm

Bezpieczeństwo
Leżaczek BABYBJÖRN spełnia standardy normy europejskiej EN 12790:2009.

Czyszczenie
Prać w pralce automatycznej, w ciepłej wodzie ok. (40°C). Prać osobno. Nie wybielać. Stosować ekologiczne, delikatne środki piorące. Nie suszyć w suszarce bębnowej. Prasowanie w maksymalnej temperaturze dolnej płyty 110°C. Nie czyścić chemicznie. W celu zdjęcia pokrycia, odczep 2 gumki od podstawy leżaczka i ściągnij pokrowiec z ramy.

Gwarancja 36 miesięcy

Grupa wiekowa: niemowlak (0-12 mies.), maluch (12-36 mies.)
Gwarancja: producenta 12 miesięcy
Płeć: dziewczynka
Wiek dziecka: 0 +, 3 m +, 6 m +, 9 m +, 12 m +, 18 m +, 2 lata +, 3 lata +
Oceny

Oceny 3 z 3

5 od 5 Gwiazdki


100%

0%

0%

0%

0%


Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.


August 4, 2021 13:53

bardzo polecam

Leżak jest trochę drogi, ale nie ma żadnej elektryki, która wytrząsa dziecko. Ruch dzieciaka powoduje kołysanie leżaka. Co najważniejsze nie buja się gdy to nie jest potrzebne. Potem dziecko nie musi być non stop trzęsione i bujane gdy śpi. Wygodny w czyszczeniu, przenoszeniu. Prosta konstrukcja która tak ułatwia życie

July 27, 2021 15:19

Polecam

Leżaczek stosowaliśmy już od pierwszych tygodni. Jest bardzo dobrze wykonany a pozycja rzeczywiście jest bezpieczna nawet dla niemowlaków. Synek jest cały czas blisko mnie, jak śpi czy podczas aktywności. My osobiście zabieramy leżaczek nawet podczas krótkich wyjazdów ze sobą . POlecam warty swojej ceny

July 27, 2021 00:00

Prezent na baby shower

Kupiłam jako prezent na baby shower. Sprawdza się świetnie!