Little Dutch, Kostka aktywizująca Róż Flowers

209,00 zł

3 oceny/ocen

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS64056

Polecamy z tej kategorii:

Sprawdź również:


Drewniana kostka aktywizująca od Little Dutch w kolorze różowym z kolekcji Wild Flowers. Drewniana kostka do zabawy zapewni wiele wyzwań dla dzieci. Każda strona zawiera wspaniałe ilustracje kwiatów i oferuje różne zajęcia edukacyjne, w tym sortownik kształtów, przekładnie obrotowe, układanki i zabawną spiralę z koralików na górze. Z każdym zajęciem rozwija umiejętności wzrokowo-poznawcze, ćwiczy motorykę, wyobraźnię dziecka oraz rozwija mowę. Ta zabawka urzeka ciekawość dzieci i dostarcza wiele radości. Zabawka wykonana z wysokiej jakości drewna, malowana bezpiecznymi farbami na bazie wody. Doskonały pomysł na prezent. 

Wiek: rekomendowana od 18-go miesiąca

Wymiary: 40 x 20 x 20 cm

Materiał : bloki/koraliki - drewno, zębatki - MDF, rama-sklejka, bezpieczna farba na bazie wody

Zgodność z normą: EN-71-1-2-3

Grupa wiekowa: maluch (12-36 mies.)
Gwarancja: producenta 12 miesięcy
Płeć: dziewczynka
Wiek dziecka: 18 m +, 2 lata +, 3 lata +
Oceny

Oceny 3 z 3

5 od 5 Gwiazdki


100%

0%

0%

0%

0%


Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.


September 27, 2022 16:51

Super zabawka

Zacznę może od expresowego tempa doręczenia, pierwszy raz w życiu dostałam zamówiony produkt już na drugi dzień, kostka przepiękna, misternie, solidnie wykonana, na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach, mała jest zachwycona. Idealna zabawka dla maluchów a i wspaniałe prezentuje się jako element dekoracyjny w dziecięcym pokoiku:) to nasza pierwsza ale z pewnością nie ostatnia przygoda z little dutch, polecamy gorąco!

October 10, 2021 11:00

Najlepsza drewniana kostka

Ponownie udana transakcja! Świetna zabawka już dla rocznego dziecka. Osobiście porównałam wykonanie drewnianych kostek dostępnych na rynku i tylko ta spełnia nasze wysokie wymagania.

July 29, 2021 00:00

Kapitalna zabawka

Zabawka jest genialna, ma tak dużo funkcji i aktywności, że po miesiącu zabawy dziecko cały czas jest zafascynowane zabawką i uwielbia ją ❤️