Little Dutch, Puzzle dźwiękowe Little Goose

92,65 zł

109,00 zł (oszczędź -16,35 zł)
2 oceny/ocen

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS63246

Drewniane puzzle dźwiękowe Little Goose od Little Dutch to nie tylko nauka dopasowywania poszczególnych zwierząt ale i rozpoznawanie dźwięków. Rozwój słuchowy jest bardzo ważny. Drewniane puzzle dźwiękowe łączą w sobie walory edukacyjne i sensoryczne. 
Pieknie wykonane puzzle dźwiękowe Little Dutch prezentują 7 zwierzątek i dźwięki jakie wydobywają. Puzzle utrzymane są w pięknych pastelowych kolorach. 
Znajdziemy tam pszczółkę, konika polnego, żabkę, rybkę, ptaszka, łabędzia i gąskę. Po podniesieniu odpowiedniego elementu dziecko usłyszy dźwięk jaki wydaje zwierzątko, lub plusk jaki powoduje. 
Dźwięki te mają bezpieczny dla ucha dziecka dźwięk i są niezbyt głośne by nie wystraszyć Najmłodszych podczas zabawy. 

Zabawka jest przeznaczona dla dzieci od 12 m+. Jest zapakowana w ładne estetyczne pudełko i idealnie nadaje się na prezent. 

Po skończonej zabawie należy wyłączyć puzzle dźwiękowe przyciskiem pod spodem, ponieważ zabawka reaguje na różnice światłą. 

Wymiary: 21 x 30 x 2,4 cm

Baterie (2 x AAA) nie są dołączone.

UWAGA!!! Puzzle dźwiękowe zawierają czujniki aktywowane światłem – w celu zapewnienia prawidłowej pracy zabawki, należy jej używać w jasnym świetle.Upewnij się, że przełącznik jest włączony ON, aby włączyć funkcję dźwięku. Czujniki mogą zostać przypadkowo aktywowane przez bezpośrednie działanie promieni słonecznych, dlatego zawsze wyłączaj je OFF , gdy się nimi nie bawisz.

Grupa wiekowa: maluch (12-36 mies.)
Gwarancja: producenta 12 miesięcy
Płeć: dziewczynka
Wiek dziecka: 12 m +, 18 m +, 2 lata +, 3 lata +
Oceny

Oceny 2 z 2

5 od 5 Gwiazdki


100%

0%

0%

0%

0%


Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.


June 9, 2022 00:00

Puzzle dźwiękowe

Otrzymaliśmy puzzle dźwiękowe na prezent od cioci i był to strzał w 10! Synek bardzo lubi się nimi bawić i naśladować dźwięki jakie wydają zwierzęta. Serdecznie polecam!

May 2, 2022 21:22

Świetna zabawa

Pięknie wykonane puzzle, świetna jakość, jedyny minus brak regulacji głośności wydawanych dźwięków. Ale to nie umniejsza w niczym świetnej zabawie