Little Dutch, Puzzle 4 rodzaje zwierzątek Little Goose

49,49 zł

55,00 zł (oszczędź -5,51 zł)
1 ocena

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS63202

Puzzle dla najmłodszych Little Goose od Little Dutch. Zestaw składa się z 4 układanek - puzzli, które posiadają cztery stopnie trudności. Są puzzle z 4 dużymi elementami, z 6 elementami, z 9 elementami oraz najtrudniejsze, składające się z 16 elementów. Puzzle są pięknie ilustrowane. Przedstawiają motywy owadów i zwierzątek, takich jak pszczółka, biedronka, kaczuszka czy gąski. Puzzle pomagają ćwiczyć koncentrację, koordynację oraz małą motorykę. 

Little Dutch to holenderska firma rodzinna, prowadzona przez małżeństwo, które wkłada całe serce w tworzenie produktów dla najmłodszych. W ofercie marki znajdują się doskonałej jakości tekstylia, produkowane z bawełny organicznej z certyfikatem Oeko-tex, takie jak ręczniki, śpiworki do spania, otulacze, akcesoria do pokoików dziecięcych oraz zabawki sensoryczne dla niemowląt, jak również zabawki, czy pojazdy wytwarzane z drewna. Produkty Little Dutch cechuje spokojna, pastelowa kolorystyka.

Wiek: rekomendowany od 24 miesięcy

Grupa wiekowa: maluch (12-36 mies.), przedszkolak (3-6 lat)
Gwarancja: producenta 12 miesięcy
Płeć: dziewczynka
Wiek dziecka: 2 lata +, 3 lata +, 4 lata +, 5 lat +, 6 lat +
Oceny

Oceny 1 z 1

5 od 5 Gwiazdki


100%

0%

0%

0%

0%


Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.


August 3, 2022 13:05

Puzzle 4 rodzaje zwierzątek Little Goose od Little Dutch

Super puzzle z motywem jeziora :) Bardzo podobają mi się stopnie trudności, które możemy dopasować pod wiek i umiejętności dziecka a później ćwiczyć wchodzenie na wyższy poziom ;) Ładne ilustracje, z których po ułożeniu puzzli możemy razem z dzieckiem wymyślać różne historie o gąsce, biedronce, kaczce i pszczółce. Układanka dobrej jakości, elementy mają odpowiednią grubość i cena też na plus.