BabyBjorn, leżaczek BLISS MESH - Szary

999,00 zł

2 oceny/ocen

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS60440Leżaczek BABYBJÖRN wspiera rozwój motoryki i zmysłu równowagi u Twojego dziecka

Leżaczek BabyBjorn zapewnia Twojemu dziecku przytulne miejsce do zabawy i odpoczynku. Porusza się dzięki naturalnym i spontanicznym ruchom dziecka. Dziecko bujając się rozwija zdolności motoryczne oraz równowagę w całkowicie naturalny dla siebie sposób. Młodsze dziecko można delikatnie i cicho kołysać ręką lub stopą.

Ergonomiczny kształt - prawidłowe ułożenie główki i kręgosłupa
Leżaczek BABYBJÖRN Bliss, zapewnia prawidłowe podparcie pleców oraz główki dziecka. Leżaczek posiada specjalnie skrojone, materiałowe siedzisko, które dopasowuje się do dziecka, odpowiednio rozkładając jego masę. Odpowiednie ułożenie i wsparcie dziecka jest wyjątkowo ważne we wczesnym dzieciństwie, kiedy maluszek ma jeszcze słabo rozwinięte mięśnie.

Leżaczek i fotelik w jednym
Dzięki dwustronnemu poszyciu leżaczek BABYBJÖRN Bliss może być użytkowany zarówno jako leżaczek jak i fotelik. Leżaczek jest idealnym rozwiązaniem od okresu niemowlęcego do momentu, w którym dziecko nauczy się stabilnie siedzieć. Dla starszych, już chodzących dzieci leżaczek można łatwo przekształcić w wygodny fotelik - wystarczy zdjąć i odwrócić materiał z oparcia oraz zmienić jego stopień nachylenia.

Zaprojektowane z pediatrami
Leżaczek został zaprojektowany w bliskiej współpracy z pediatrami. Firma BABYBJÖRN współpracuje z najlepszymi lekarzami dziecięcymi, położnymi oraz psychologami. Ich ekspertyza medyczna jest bardzo ważna przy tworzeniu nowych rozwiązań i wprowadzaniu nowych produktów.

Bezpieczne i atestowane materiały
Wszystkie materiały użyte w leżaczku są delikatne i bezpieczne dla dziecka. Zostały przetestowane i spełniają normy certyfikatu Oeko-Tex Standard 100 klasa 1. Oznacza to, że są wolne od niezdrowych substancji i alergenów.

Idealny do wypoczynku i zabawy
Po zabawie przychodzi czas na odpoczynek. Leżaczek posiada aż 3 stopnie nachylenia. Łatwo i bezgłośnie można zmienić ustawienie z bardziej pionowego, przystosowanego do zabawy na niemalże poziome, idealne do wypoczynku. Mechanizm regulujący poziom nachylenia posiada specjalne zabezpieczenie przed przypadkowym złożeniem np. przez starsze rodzeństwo. Dzięki nowemu systemowi (złóż i nieś) można złożyć leżaczek do niewielkich rozmiarów i zabrać ze sobą na wakacje lub do dziadków.

SPECYFIKACJA PRODUKTU:
    Wiek: Od urodzenia do 2 roku życia
    Waga dziecka: 3,5 - 13 kg

Pozycja - leżaczek
    Waga dziecka dla najwyższej pozycji: 9 kg
    Waga dziecka dla średniej pozycji: 9 kg
    Waga dziecka dla najniższej pozycji: 7 kg

Pozycja - fotelik
    Waga dziecka dla najwyższej pozycji: 13 kg
    Waga dziecka dla średniej pozycji: 10 kg
    Waga dziecka dla najniższej pozycji: 7 kg

Materiał
Leżaczek spełnia standard Oeko-Tex Standard 100, klasa 1 dla produktów dziecięcych.
Certyfikat gwarantuje, że materiał jest odpowiedni dla malutkich dzieci, nie wywoła podrażnień oraz alergii.
Mesh: Materiał główny: 100% poliester; Materiał dodatkowy: 100% poliester

Parametry
Waga: 2,1 kg
Po rozłożeniu: 39 x 79 x 56 cm
Po złożeniu: 39 x 89 x 11 cm

Bezpieczeństwo
Leżaczek BABYBJÖRN spełnia standardy normy europejskiej EN 12790:2009.

Czyszczenie
Prać w pralce automatycznej, w ciepłej wodzie ok. (40°C). Prać osobno. Nie wybielać. Stosować ekologiczne, delikatne środki piorące. Nie suszyć w suszarce bębnowej. Prasowanie w maksymalnej temperaturze dolnej płyty 110°C. Nie czyścić chemicznie. W celu zdjęcia pokrycia, odczep 2 gumki od podstawy leżaczka i ściągnij pokrowiec z ramy.

Gwarancja 36 miesięcy

Grupa wiekowa: niemowlak (0-12 mies.), maluch (12-36 mies.)
Gwarancja: producenta 36 miesięcy
Płeć: dziewczynka
Wiek dziecka: 0 +, 3 m +, 6 m +, 9 m +, 12 m +, 18 m +, 2 lata +
Oceny

Oceny 2 z 2

5 od 5 Gwiazdki


100%

0%

0%

0%

0%


Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.


September 9, 2021 00:00

Świetny leżaczek

Rewelacyjny produkt. Najlepszy wśród wszystkich leżaczków dla dzieci. Bardzo wygodny, łatwy w obsłudze. 3 poziomy regulacji są bardzo przydatne. POlecam szczególnie tę tkaninę bo jest bardzo łatwa w czyszczeniu i dziecko się nie poci. To chyba najlepiej zainwestowane pieniążki podczas kompletowania wyprawki :)

July 23, 2021 00:00

Hit wyprawkowy!

Leżaczek to hit wyprawkowy. Dzięki niemu mogłam się wykąpać, ugotować obiad i ogarnąć w domu. Nie należy do najtańszych, ale jest warty każdej ceny. Polecam, polecam!!!